2021-09-08T07:30:00+02:00 Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z https://disco-polo.info/uploads/news/bardzo-wazny-apel-justyny-lubas-z-top-girls-to-wplynie-na-funkcjonowanie-uwielbianego-zespolu-disco-polojpg.jpg

Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!

Redakcja , 08 Wrzesień 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
Źródło zdjęć: instagram.com/justi_topgirls_officialprofil/
Reklama

Popularna wokalistka disco polo apeluje do fanów! Gwiazda otwarcie staje w obronie koleżanek z zespołu

Reklama

Cały świat disco polo od 5 września żyje tematem dziewczyn z formacji Top Girls. Odejście Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej to tylko wierzchołek góry lodowej. Zmiany personalne w zespole disco polo są początkiem sporej rewolucji. Niestety pojawiły się pierwsze problemy z powodu roszad w grupie Top Girls.

Zobacz również: Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli

Reklama

W mediach społecznościowych Justyna Lubas postanowiła zaapelować do fanów muzyki disco polo. Oświadczenie dotyczy m.in. jej decyzji o zostaniu w zespole oraz nowych wokalistek, które spotkały się z nieprzychylnymi komentarzami. Popularna Topka prosi swoich fanów o wyrozumiałość i szacunek dla nowych koleżanek: Nie skreślajcie ich na starcie i nie róbcie im przykrości pisząc niemiłe komentarze którymi chcecie im nie wiem: dopiec? ( PRZECIEZ ICH NIE ZNACIE) Niestety część fanów nie umie pogodzić się ze zmianami, które są nieodwołalne. 

Dzień dobry Kochani Wczorajszy dzień był pełen emocji, nowych wiadomości oraz zmian. Z dniem 5.09.2021 odbył się ostatni koncert w starym składzie. Jak już wiecie Paula i Angelika opuściły załogę zespołu @zespoltopgirls . Była to ich decyzja. W styczniu dziewczyny zawitały do wytworni z wypowiedzeniami. Gdy otrzymałam informację od menagera o tej sytuacji dostałam pytanie co chce z tym wszystkim zrobić. Po przemyśleniu stwierdziłam, że to jeszcze nie czas na pożegnanie się z fanami więc "ZOSTAŁAM". Razem z Wytwornią na castingach po przesłuchaniu chętnych wokalistek zaprosiliśmy do współpracy @officialnatalias oraz @kasia_blanka_top_girls . Ocenę nowych dziewczyn pozostawiam Wam Kochani ale mam małą prośbę Nie skreślajcie ich na starcie i nie róbcie im przykrości pisząc niemiłe komentarze którymi chcecie im nie wiem: dopiec? ( PRZECIEZ ICH NIE ZNACIE). ANGELI i PAULI już podziękowałam na scenie ale pozwolę sobie to napisać : Jeszcze raz dziękuję za wspólny czas koncertowania bo to robiłyśmy z zapałem dla fanów i to nas cieszyło Mówią że wszystko co dobre powinno zostać zapamiatane a to co złe zostać gdzieś z tyłu zapomniane. Tego się trzymam i życzę Angeli oraz PAULI powodzenia. Dziękuję również tym co zostali z zespołem. Podziękowania również ślę do osób które są zwyczajnie bezstronne. A Ci którzy zawiścią pałają pisząc kilometrowe wiadomości hmmm- pozostawiam bez komentarza. DZIĘKUJĘ WAM wszystkim za to co było- co mnie nauczyło. WSZYSTKIM ŻYCZĘ JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO Miłego dnia Kochani

Zmiany personalne w zespołach nie są łatwe. Nowe wokalistki w grupie Top Girls - Natalia i Kasia - to ogromny potencjał wokalny, który lada moment zobaczycie w nowych produkcjach. 

Reklama

Dziewczyny za pomocą mediów społecznościowych poinformowały już o swoich kolejnych planach wydawniczych fanów. Nowa produkcja pt. "Dotyk Twój" pojawi się  już w najbliższy piątek tj. 10 września również na łamach naszego serwisu.

Obserwujcie disco-polo.info oraz profile dziewczyn, bo to nie koniec niespodzianek!

Zobacz również: Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls – Było minęło
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  2. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  3. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  4. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  5. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!
  6. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami