2023-12-12T08:30:00+01:00 Ważne! Daniel Martyniuk uniewinniony Sprawdź szczegóły kontrowersyjnego procesu syna muzyka Disco Polo oskarżonego o znieważenie sędzi i uniewinnionego przez Sąd Rejonowy w Zambrowie https://disco-polo.info/uploads/news/wazne-daniel-martyniuk-uniewinnionypng.png Disco-Polo.info

Ważne! Daniel Martyniuk uniewinniony


Sprawdź szczegóły kontrowersyjnego procesu syna muzyka Disco Polo oskarżonego o znieważenie sędzi i uniewinnionego przez Sąd Rejonowy w Zambrowie

Autor: Adam Begier, 12 Grudzień 2023  08:30
Źródło zdjęć: facebook.com/daniel.martyniuk.39
Ważne! Daniel Martyniuk uniewinniony
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdy "Chłopaków do Wzięcia" gwiazdami disco polo! Jaruś, Bandziorek i Danusia pokazali się w nowej roli!
 2. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
 3. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
Reklama

  Disco Polo to nie tylko muzyka i rozrywka. Czasami, jak każda inna branża, przemkną przez nią echa głośnych spraw sądowych. Ostatnio uwagę fanów oraz mediów zwróciła kontrowersyjna sprawa syna znanego muzyka Disco Polo Daniela Martyniuka, oskarżonego o znieważenie sędzi za pośrednictwem internetu. Przyjrzyjmy się, jak wyglądała ta sprawa od początku do końca, włączając w to dzisiejszy zapadły wyrok.

  Przypomnienie Faktów: Kontrowersyjne Wpisy na Instagramie

  Sprawa zyskała rozgłos w grudniu 2021 roku, kiedy to w mediach społecznościowych, a dokładniej na Instagramie, pojawiły się wpisy zawierające wulgarne treści skierowane pod adresem sędzi Sądu Okręgowego w Białymstoku. Oskarżony, 34-letni Daniel Martyniuk, miał wówczas wyrazić swoje niezadowolenie z wyroku, jaki zapadł wobec niego w sprawie naruszenia sądowego zakazu kierowania pojazdami. Wpisy te szybko stały się przedmiotem zainteresowania prasy i opinii publicznej.

  Rozwój Sprawy Sądowej

  Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej podjęła oskarżenie przeciwko 34-latkowi, a sprawa trafiła przed Sąd Rejonowy w Zambrowie. Proces rozpoczął się wiosną 2023 roku i obejmował przesłuchanie pokrzywdzonej sędzi. Obrona oskarżonego postulowała o przesłuchanie jego ojca, znanego muzyka disco polo, jednak ten wniosek został ostatecznie oddalony przez sąd.

  Interesujący jest fakt, że oskarżony nie przyznał się do stawianych mu zarzutów, twierdząc, że nie ma dowodów na to, że to właśnie on był autorem kontrowersyjnych wpisów. W tym kontekście, warto zaznaczyć, że prokuratura wnioskowała o karę grzywny w wysokości 5 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

  Wyrok Sądu i Jego Uzasadnienie Daniela Martyniuka!

  W dniu wydania wyroku, sędzia Anna Stetkiewicz zwróciła uwagę na brak jednoznacznych dowodów wskazujących, że to oskarżony był autorem wpisów. Podkreśliła, że w sprawie karnej nie mogą wystarczyć jedynie zrzuty ekranu z Internetu. Dodatkowo, sąd nie przeprowadził oględzin konta internetowego ani nie uzyskał informacji od właściciela Instagrama co do powiązań oskarżonego z tym kontem.

  Z tych przyczyn, Sąd Rejonowy w Zambrowie uniewinnił oskarżonego, choć wyrok ten nie jest jeszcze prawomocny. Prokuratura na razie nie zdecydowała, czy będzie składać apelację.

  Mamy nadzieję i trzymamy kciuki, że więcej Daniel nie będzie miał problemów z prawem i jego życie będzie pełne miłości i szczęścia! 

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Najlepsi w branży?! Grupa Classic i MEGA PREMIERA: "Dla ciebie mój świat"! To nowy HIT 2024?!
  2. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  3. "Tylko dla Takiej" nowa propozycja zespołu Defis | TYLKO U NAS | VIDEO
  4. Zaskakujące zakończenie w nowej produkcji disco polo! Posłuchajcie premiery pt. "Zapisana w gwiazdach jesteś"
  5. Arek Kopaczewski podbija internet w utworze Marcina Millera BOYS! Fani zachwyceni! Ten utwór to HIT!
  6. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  7. Żona Dawida Narożnego skradła show na weselu Krzysztofa Rutkowskiego! Przyćmiła tym strojem Panne Młodą?!
  8. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie