Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-17T11:52:00+02:00 Wakacyjna trasa dwójki i największe gwiazdy disco polo, odwiedzą kolejne miasto! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/wakacyjna-trasa-dwojki-i-najwieksze-gwiazdy-disco-polo-odwiedza-kolejne-miasto-1594717950.png
Reklama

Wakacyjna trasa dwójki i największe gwiazdy disco polo, odwiedzą kolejne miasto!

Redakcja , 17 Lipiec 2020  11:52
Wakacyjna trasa dwójki i największe gwiazdy disco polo, odwiedzą kolejne miasto!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wystąpią zespół Mig, Weekend, Bayer Full, Power Play, Camasutra i Mejk oraz Marylę Rodowicz, Francesco Napoli, Izabelę Trojanowską i Pedro Santanę

Reklama

Disco polo od lat wiedzie prym na scenach w całym kraju! Nie wyobrażamy sobie celebrowania uroczystości bez udziału muzyki tanecznej! Nie dziwi więc fakt, że jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata, odbywa się pod znakiem branży disco!

Zobacz również: Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!

Chodzi oczywiście o „Wakacyjną Trasę Dwójki”, która od początku lata przemierza setki kilometrów i odwiedza miasta w Polsce, umilając odbiorcom wakacje koncertami, na których goszczą największe gwiazdy! Po Ostródzie i Płocku przyszedł czas na amfiteatr w Żywcu!

Już 19-nastego lipca na wielkiej scenie usłyszymy zespół Mig, Weekend, Bayer Full, Power Play, Camasutra i Mejk oraz Marylę Rodowicz, Francesco Napoli, Izabelę Trojanowską i Pedro Santanę! Transmisję z tego wydarzenia telewidzowie dwójki będą mogli oglądać na żywo już od godziny 20:00!

Po ogromnym sukcesie poprzednich występów, możemy być pewni, że kolejny pokaz dostarczy nam wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń! To cotygodniowe święto muzyki tanecznej, urasta już do rangi tradycji, którą mamy ogromną nadzieję i ochotę celebrować w każde lato!

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  2. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!
  3. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  4. Szokujące odkrycie Artystki disco polo! Ktoś bezkarnie używa nazwy jej zespołu?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej