Reklama
Reklama

2017-09-23T18:00:00+02:00 "W życiu nie ważne co mamy ale kogo mamy"- Aldona i Marek (Mig) przeszczęśliwi! To jest jeden z najważniejszych i najbardziej sentymentalnych dni, które kochające małżeństwo może świętować. Aldona i Marek są już 11 lat po ślubie.. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/w-zyciu-nie-wazne-co-mamy-ale-kogo-mamy-aldona-i-marek-mig-przeszczesliwi-1506177997.jpg

"W życiu nie ważne co mamy ale kogo mamy"- Aldona i Marek (Mig) przeszczęśliwi!

Autor: Adam Begier , 23 Wrzesień 2017  18:00
"W życiu nie ważne co mamy ale kogo mamy"- Aldona i Marek (Mig) przeszczęśliwi!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook Marek Gwiazdowski / Aldona Gwiazdowska
Reklama

To jest jeden z najważniejszych i najbardziej sentymentalnych dni, które kochające małżeństwo może świętować. Aldona i Marek są już 11 lat po ślubie..


"Grunt to się wspierać" - podkreśla zawsze Aldona Gwiazdowska, która już od 11 lat jest szczęśliwą żoną Marka Gwiazdowskiego. Dokładnie 23 września 2006 roku młodzi powiedzieli sobie przed Bogiem, rodziną i przyjaciółmi sakramentalne "Tak". Dziś państwo Gwiazdowscy celebrują swoją stalową rocznicę ślubu! 

W życiu nie ważne co mamy ale kogo mamy  Ja mam to szczęście, że na drodze którą kroczyłam Bóg postawił mi Ciebie @migmarek i od tamtej chwili kroczymy juz RAZEM 

przyznała na profilu społecznościowym Aldona Gwiazdowska

Również Marek nie pozostał tego dnia obojętny, gdyż już z samego rana zadbał o wyjątkowe śniadanie i przepiękne kwiaty. "Aldonka jest miłością mojego życia, wspiera mnie na każdym kroku i zawsze mogę na nią liczyć. Nie wyobrażam sobie, aby moje życie toczyło się bez niej"

Marek Gwiazdowski w środowisku muzycznym znany jest jako człowiek radosny, empatyczny i co najważniejsze bardzo zakochany oraz oddany swojej żonie. Mimo wielu koncertów, blasku fleszy jak również nowych projektów Aldona i Marek zawsze są razem.

W czasie tych ponad 15 lat w związku – w tym już 11 letniego stażu małżeńskiego – młodzi zwiedzili wiele krajów, pokonali setki tysięcy kilometrów. Postawili również dom, zasadzili drzewo i przygarnęli Mimi, pupila z którym nie rozstają się od kilku miesięcy. 

Jako ekipa serwisu disco-polo.info życzymy Aldonie i Markowie wszystkiego co Najpiękniejsze. Niech pogoda ducha Was nigdy nie opuszcza, podobnie jak uczucie, które każdego dnia wspaniale pielęgnujecie. 

" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: Lato, Arial, sans-serif; font-size: 22px; vertical-align: baseline; text-decoration-line: none; color: rgb(63, 152, 215); text-align: center;" target="_blank">>>> Zobacz jak powstał klip do piosenki „Ona jedyna”. Relacja wykonana przez portal disco-polo.info <<<

W 2015 roku światło dzienne ujrzała solowa propozycja Marka pt. "Ona Jedyna", którą zadedykował swojej żonie. Produkcja jest swego rodzaju hymnem, ukoronowaniem wielu lat wspólnego życia, w tym chwil szczęścia i radości.

Polecamy całość


Polecamy
Królowie Disco - Kraków

Kenzo - Bez CiebiePrzeczytaj również:
  1. Disco Polo na Eurowizji 2023?! Wiemy kto się zgłosił! Jest jeszcze czas na zgłoszenia!
  2. Wokalistki grupy Topky szczerze o relacji z Justyną Lubas! Ich stanowcza reakcja zdradza wszystko!
  3. Występ Top Girls na żywo! Dziewczyny dały czadu w Szczyrku! Zobaczcie nagranie
  4. Legendarna wokalistka zespołu Viper nie zwalnia tempa! Do sieci trafił jej nowy utwór Fani "Druga petarda po reaktywacji"
  5. Nowy HIT?! Karol Zawrotniak DEFIS zdradza kolejne szczegóły nowego projektu! Czym teraz zaskoczy uwielbiany gwiazdor disco polo?!
  6. Umiecie tak?! Zmysłowy taniec gwiazdy disco polo! Natalia Siemieniecka Top Girls na wysokich szpilkach pokazuje swoje seksowne oblicze? | VIDEO
  7. Znane gwiazdy disco polo Vivat i Masters nagrywają w Miami! Czym zaskoczą wokaliści w swojej nowości?!
  8. Pilne! Uwielbiany gwiazdor disco polo zmuszony odwołać koncert! "Nie chcę narażać siebie, a tym bardziej swojego zespołu"
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami