Reklama


Reklama

W takim wydaniu Marcina Millera (Boys) jeszcze nie widzieliście! To brzmi niesamowicie!

2020-07-08T18:06:00+02:00 W takim wydaniu Marcina Millera (Boys) jeszcze nie widzieliście! To brzmi niesamowicie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/hit-wszech-czasow-marcina-millera-w-wersji-techno-to-brzmi-niesamowicie-1594203240.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinboys
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller to twórca, który z wielką dumą może patrzeć zarówno w przeszłość jak i w przyszłość

Reklama

Największe przeboje disco polo doczekują się kolejnych wersji swojej doskonałości. Często tuż po premierze w sieci pojawiają się remixy i covery utworów. Istnieją jednak produkcje, do których powiew świeżości dociera też nieco później.

Zobacz również: Piękna opowieść o uczuciach wokalisty disco polo! Internauci zachwyceni, komentują to w sieci!

Idealnym przykładem takiego zdarzenia, jest ostatnia publikacja Marcina Millera - lidera zespołu Boys i ikony polskiej muzyki tanecznej. Artysta opublikował hit „Kochana uwierz mi” w wersji techno.

Jest to doskonała propozycja dla fascynatów klubowego brzmienia. Marcin Miller to twórca, który z wielką dumą może patrzeć zarówno w przeszłość jak i w przyszłość.

Jego wielkie kompozycje od ponad dwudziestu lat budzą ogromne zainteresowanie i szacunek odbiorców. Teraz doczekaliśmy się kolejnej odsłony jego wielkości. Piosenka „Kochana uwierz mi” po latach wraca ze zdwojoną siłą i być może to właśnie ona będzie królować na tegorocznych imprezach tanecznych.

A może w ten sposób na nieśmiertelności „imperatora” disco polo zostaje postawiony stempel i jego twórczość będzie trwać nawet w kolejnym tysiącleciu. Tego chyba możemy być pewni. Posłuchajcie koniecznie piosenki Boys’ów w klubowej wersji.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  2. Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?
  3. Dawid Narożny zrealizował nowość „Pasujemy do siebie”! Solowa kariera gwiazdora disco polo nabrała zawrotnego tempa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.