2021-07-23T21:15:00+02:00 W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-wokalistka-disco-polo-odwaznie-odslonila-dekolt-w-sieci-zawrzalojpg.jpg

W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!

Redakcja , 23 Lipiec 2021  21:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!
Źródło zdjęć: instagram.com/jesikamusic_official/
Reklama

Śliczna wokalistka disco polo zapozowała w kreacji z dużym dekoltem, który odsłonił jej biust! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

Reklama

Na widok niesamowitych wdzięków Jesiki wielu jej sympatykom aż opadły szczęki!

Zobacz również: Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!

GORĄCE ZDJĘCIA JEDNEJ Z NAJPIĘKNIEJSZYCH GWIAZD DISCO POLO

W disco polo nie brakuje atrakcyjnych wokalistek, które regularnie kuszą fanów swoim seksapilem. W odważnych zdjęciach artystek zakochał się już niejeden wielbiciel!

Reklama

Jesika to popularna wokalistka disco polo, która w sercach fanów zapisała się takimi hitami jak: “Wytatuowany w sercu”, “Mapa marzeń”, czy “Odległość dzieli nas”. Artystka może poszczycić się sporą rzeszą fanów, którzy regularnie odwiedzają jej media społecznościowe. Zdjęcia, które publikuje piosenkarka przyprawiają fanów o pozytywny zawrót głowy!

Jesika jest jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Wielbiciele artystki z wypiekami na twarzy podziwiają fotki, które artystka regularnie wrzuca na swojego Instagrama. Tym razem śliczna gwiazda zapozowała w kreacji z dużym dekoltem, który odsłonił jej  biust! W sieci już dawno nie było tak gorąco! 

Na widok Jesiki wielu jej sympatykom aż opadły szczęki!

“Olśniewająco wyglądasz”

“Ale kusisz dekolcikiem”

“Jesteś taka piękna

Jesika mimo wakacji ani na chwilę nie zwalnia tempa. Jej wielbiciele czekają już na kolejne produkcje. Trzeba zatem porzucić błogie plażowanie na rzecz ulubionej pracy! 

Reklama

KOLEJNA NOWOŚĆ PIĘKNEJ JESIKI

Piękna artystka disco polo niebawem rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego teledysku! Jesika rozpoczęła poszukiwania przystojnego aktora, który będzie bohaterem jej premierowej produkcji. Idealny kandydat do tej roli powinien być atrakcyjny, posiadać wysoki wzrost, mieć talent aktorski, a dodatkowym atutem będzie umiejętność jazdy motorem! Jeśli więc spełniacie te warunki, to szybo piszcie na adres [email protected] . Wielka kariera stoi przed Wami otworem!

Zobacz również: Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!

Reklama
Plik Jesika---dekolt-nowy-1.jpg
Plik Jesika---dekolt-nowy-3.jpg
Plik Jesika---dekolt-nowy-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: JESIKA - Mapa Marzeń
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  2. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  3. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  4. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  5. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  6. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami