2020-11-11T15:14:00+01:00 W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/w-sieci-pojawil-sie-hymn-narodowy-w-imprezowym-klimacie-disco-polo-nie-przestaje-zaskakiwac-1604839080.jpg

W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać.

Redakcja , 11 Listopad 2020  15:14
W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Dzieło jest pieśnią chwalebną naszego kraju. Panowie oczywiście skupili się na hulaszczych i wizualnych zaletach ojczyzn

Reklama

W piosenkach disco polo, dominuje motyw miłości. Najsilniejsze uczucie w polskiej muzyce tanecznej, zostało odmienione przez wszystkie przypadki.

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zachwyca skąpym bikini! Fanom opadły szczęki 'Wyglądasz pięknie'

Powstają jednak przeboje, które nieco odbiegają od romantycznej charakterystyki. Jednym z tematów, który gości w utworach disco, jest dobra, często zakrapiana impreza. I na tym właśnie w swojej najnowszej produkcji, skupili się dwaj artyści, którzy połączyli swoje muzyczne siły. Skolim oraz Mr.MAX wrzucili właśnie do sieci kawałek pt. „Bo tu jest Polska”.

Dzieło jest pieśnią chwalebną naszego kraju. Panowie oczywiście skupili się na hulaszczych i wizualnych zaletach ojczyzny. Utwór jest świetną kompozycją, która prawdopodobnie z miejsca stanie się hymnem imprezowiczów. Znakomita muzyka, to także wielki atut tej bardzo dobrze przemyślanej produkcji.

Piękne dziewczyny, o których gwiazdorzy śpiewają w refrenie, pojawiły się także w klipie, dzięki czemu ten zyskał odpowiedniego „pazura” i jakości wizualnej. Trzeba przyznać, że powstał numer, który nie na żarty może na długo zagościć w sercach Polaków, szczególnie tych lubiących dobrą balangę.

A przecież fani disco polo, to fani świetnego nastroju i szalonej zabawy. Odsłuchajcie utwór i dajcie znać, co o nim sądzicie.

Zobacz również: Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!
  2. Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?
  3. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca swoim pięknem! Gwiazda odsłoniła zgrabne nogi!
  4. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  5. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  6. Genialna premiera! To będzie nowy hit wszystkich wesel?! Co na to pary młode? Fani komentują!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami