Reklama
Polecamy


Reklama

VIPO 179 – Zanoza, Spike, Siegieńczuk i inni | VIDEO

2017-01-30T15:37:32+01:00 VIPO 179 – Zanoza, Spike, Siegieńczuk i inni | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Vipo-Polo-TV.png

ReklamaReklama


Ogólna

W 179 wydaniu programu Vipo – Disco Hity pojawi się świeżutka premiera od formacji  Spike pt. „Dziewczyna ze snu” oraz Jeleny Kwiatkowskiej działającej jako Zanoza pt. „Pies GPS”.   Nie zabraknie jak zwykle konkursu, fantastycznyc...

Reklama

W 179 wydaniu programu Vipo – Disco Hity pojawi się świeżutka premiera od formacji  Spike pt. „Dziewczyna ze snu” oraz Jeleny Kwiatkowskiej działającej jako Zanoza pt. „Pies GPS”.

 

Nie zabraknie jak zwykle konkursu, fantastycznych nagród, TOP 10porcji najświeższych informacji z branży disco oraz nieokiełznanego Wojciecha Grodzkiego!

 

Zobaczcie – na łamach naszego serwisu – zapowiedź najnowszego odcinka Vipo – Disco Hity, który we wrześniu ruszył w nowej odsłonie.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę
  2. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  3. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.