Reklama


Reklama

Uwielbiany zespół disco polo rzucił wyzwanie Jackowi Kurskiemu! To może rozpętać burzę?!

2020-05-28T07:15:00+02:00 Uwielbiany zespół disco polo rzucił wyzwanie Jackowi Kurskiemu! To może rozpętać burzę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/uwielbiany-zespol-disco-polo-rzucil-wyzwanie-jackowi-kurskiemu-to-moze-rozpetac-burze-1590611008.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jeden z czołowych przedstawicieli obozu władzy, Jacek Kurski będzie bronił honoru swojego i kolegów z własnej branży

Reklama

Branża disco polo rzuca wyzwanie sektorowi politycznemu. Jeden z czołowych przedstawicieli obozu władzy, Jacek Kurski będzie bronił honoru swojego i kolegów z własnej branży?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Wyzwanie jest interesujące ze względu na treść recytowaną przez artystów, ale to nie jedyny ciekawy wątek tej zabawy. Jak wszyscy doskonale wiemy, zadaniem rapujących jest nie tylko „nawijanie” życiowych mądrości, ale również nominowanie do tej zabawy kolejnych znanych osobistości.

Zespół MiG zebrał sporo pozytywnych opinii po swoim występie, ale na uwagę zasługuje również osoba, której wyzwanie zostało rzucone przez popularne rodzeństwo.

To Pan Jacek Kurski - były prezes Telewizji Polskiej, a obecnie aktywny działacz. Formacja wywołała polityka do „tablicy” i to był naprawdę świetny ruch. Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy realizacji hip-hopowej Jacka Kurskiego. To może być naprawdę mocna produkcja.

Doskonale znamy miłości Prezesa do muzyki disco polo, więc kto wie...jeżeli tworzenie utworów spodoba się politykowi, to może kolejny będzie kawałek w klimacie muzyki tanecznej? Wszystko jest bardzo możliwe...my natomiast liczymy na więcej tak interesujących nominacji.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  2. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  3. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.