Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiany wokalista u boku pięknej damy w samochodzie wartym miliony!

2019-10-30T07:00:00+01:00 Uwielbiany wokalista u boku pięknej damy w samochodzie wartym miliony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/uwielbiany-wokalista-u-boku-pieknej-damy-w-samochodzie-wartym-miliony-1572350182.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Bartek z zespołu D-Bomb poczuł słabość. Żona powinna być zazdrosna?

Reklama

Na muzyków z branży disco polo czekają pokusy na każdym kroku. Trzeba przyznać, że współmałżonkowie muszą być uzbrojeni w niezwykłą cierpliwość i wyrozumiałość, ale przede wszystkim muszą darzyć swojego partnera ogromnym zaufaniem. 

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

W końcu nie każda z pań byłaby w stanie spokojnie zasnąć - wiedząc, że jej ukochany gra koncert w klubie obleganym przez tłumy pięknych kobiet, które byłyby w stanie zrobić dosłownie wszystko, za jedno spojrzenie rzucone przez idola w ich stronę.

Często zapominamy, że muzyk, to też człowiek, który ma takie same obowiązki, jak każda inna osoba. Zawód artysty nie powinien budzić u ludzi aż takiej kontrowersji.

Każdy ma prawo wyboru, aby zdecydować, kim chce zostać, jak dorośnie. Powinniśmy wziąć także do serca to, że wokaliści disco polo też mają marzenia, o których potrafią głośno mówić.

Niedawno Bartek z zespołu D-Bomb dodał zdjęcie z Bentley’a , w którym znalazł się z piękną kobietą. Wokalista napisał, że trzeba zacisnąć pasa i będzie! Znaczącą różnicą pomiędzy artystami, a ludźmi wykonującymi inny zawód jest to, że artyści nie boją się ryzykować i dążą do wyznaczonych celów, realizacji marzeń.

Natomiast inni bardzo często rezygnują na starcie, gdyż zaczynają rozważać za i przeciw, a przede wszystkim patrzą na to przez pryzmat tego, co powiedzą inni. O wiele łatwiej i przyjemniej żyłoby się, gdyby człowiek miał do życia i marzeń takie lifestyle’owe podejście, jak Bartek z D-Bomb.

Zobacz również: Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!

Prawda?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.