Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-30T07:00:00+01:00 Uwielbiany wokalista u boku pięknej damy w samochodzie wartym miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/uwielbiany-wokalista-u-boku-pieknej-damy-w-samochodzie-wartym-miliony-1572350182.jpg
Reklama

Uwielbiany wokalista u boku pięknej damy w samochodzie wartym miliony!

Redakcja , 30 Październik 2019  07:00
Uwielbiany wokalista u boku pięknej damy w samochodzie wartym miliony!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Bartek z zespołu D-Bomb poczuł słabość. Żona powinna być zazdrosna?

Reklama

Na muzyków z branży disco polo czekają pokusy na każdym kroku. Trzeba przyznać, że współmałżonkowie muszą być uzbrojeni w niezwykłą cierpliwość i wyrozumiałość, ale przede wszystkim muszą darzyć swojego partnera ogromnym zaufaniem. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo objawieniem polskiej sceny muzycznej?! Artysta wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewską!

W końcu nie każda z pań byłaby w stanie spokojnie zasnąć - wiedząc, że jej ukochany gra koncert w klubie obleganym przez tłumy pięknych kobiet, które byłyby w stanie zrobić dosłownie wszystko, za jedno spojrzenie rzucone przez idola w ich stronę.

Często zapominamy, że muzyk, to też człowiek, który ma takie same obowiązki, jak każda inna osoba. Zawód artysty nie powinien budzić u ludzi aż takiej kontrowersji.

Każdy ma prawo wyboru, aby zdecydować, kim chce zostać, jak dorośnie. Powinniśmy wziąć także do serca to, że wokaliści disco polo też mają marzenia, o których potrafią głośno mówić.

Niedawno Bartek z zespołu D-Bomb dodał zdjęcie z Bentley’a , w którym znalazł się z piękną kobietą. Wokalista napisał, że trzeba zacisnąć pasa i będzie! Znaczącą różnicą pomiędzy artystami, a ludźmi wykonującymi inny zawód jest to, że artyści nie boją się ryzykować i dążą do wyznaczonych celów, realizacji marzeń.

Natomiast inni bardzo często rezygnują na starcie, gdyż zaczynają rozważać za i przeciw, a przede wszystkim patrzą na to przez pryzmat tego, co powiedzą inni. O wiele łatwiej i przyjemniej żyłoby się, gdyby człowiek miał do życia i marzeń takie lifestyle’owe podejście, jak Bartek z D-Bomb.

Zobacz również: Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!

Prawda?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  2. Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety.
  3. Żona Sławomira wyglądała nieziemsko! Kajra to prawdziwa królowa?! Zachwyciła wszystkich!
  4. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej