Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2020-11-23T20:53:00+01:00 Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/dawid-narozny-rozczulil-fanow-do-granic-mozliwosci-nie-ma-szans-by-uniknac-chocby-jednej-lzy-1606060687.jpg
Reklama

Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Redakcja , 23 Listopad 2020  20:53
Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

Dawid Narożny starannie pracuje aby jego kariera sukcesywnie nabierała jeszcze większej prędkości

Reklama

Priorytety gwiazd disco polo, są oczywiste - rodzina i muzyka. Jedno i drugie może czasem nie iść w parze, ale lekiem na każdą niedogodności w tej kwestii jest miłość, zrozumienie i wzajemne oddanie wśród najbliższych.

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!

W branży disco polo, na szczęście udaje się połączyć te kwestie. Pasja stale łączona jest z relacjami domowymi, co widać i słychać na profilach muzycznych gwiazd. Materiały, które pojawiają się w sieci, jasno potwierdzają, że artyści bardzo aktywni zawodowo, znajdują czas na budowanie potężnych wartości rodzinnych.

Doskonałym przykładem w tym aspekcie jest Dawid Narożny. Artysta pracuje jak szalony, by jego kariera sukcesywnie nabierała jeszcze większej prędkości. Mimo poświęcenia sztuce, gwiazdor nie próżnuje także w domowym zakresie. Kilka dni temu, na świecie pojawił się syn wokalisty.

Piosenkarz nie krył radości i wzruszenia, a każdą istotną informację przekazywał fanom za pośrednictwem instagrama. Teraz doczekaliśmy się fotografii i opisu, który rozczula do granic możliwości.

Dawid wrzucił zdjęcie śpiącego Marcelka i podpisał je następująco: „I jak tu się w Nim nie zakochać?”. To pytanie jest oczywiście retoryczne. Syn Narożnego jest na tyle słodki, że z pewnością oprócz samych rodziców, pokochali go także wszyscy fani, którzy dzielnie dopingują Asi i Dawidowi.

Do kogo według Was jest podobny malutki Narożny? Do gwiazdora, czy jego partnerki?

Zobacz również: Znana grupa disco polo zmieniła nazwę! Powodem jest tajemnicza współpraca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!
  2. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!
  3. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  4. Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej