Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-23T20:53:00+01:00 Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/dawid-narozny-rozczulil-fanow-do-granic-mozliwosci-nie-ma-szans-by-uniknac-chocby-jednej-lzy-1606060687.jpg
Reklama

Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Redakcja , 23 Listopad 2020  20:53
Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Reklama

Dawid Narożny starannie pracuje aby jego kariera sukcesywnie nabierała jeszcze większej prędkości

Reklama

Priorytety gwiazd disco polo, są oczywiste - rodzina i muzyka. Jedno i drugie może czasem nie iść w parze, ale lekiem na każdą niedogodności w tej kwestii jest miłość, zrozumienie i wzajemne oddanie wśród najbliższych.

Zobacz również: Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!

W branży disco polo, na szczęście udaje się połączyć te kwestie. Pasja stale łączona jest z relacjami domowymi, co widać i słychać na profilach muzycznych gwiazd. Materiały, które pojawiają się w sieci, jasno potwierdzają, że artyści bardzo aktywni zawodowo, znajdują czas na budowanie potężnych wartości rodzinnych.

Doskonałym przykładem w tym aspekcie jest Dawid Narożny. Artysta pracuje jak szalony, by jego kariera sukcesywnie nabierała jeszcze większej prędkości. Mimo poświęcenia sztuce, gwiazdor nie próżnuje także w domowym zakresie. Kilka dni temu, na świecie pojawił się syn wokalisty.

Piosenkarz nie krył radości i wzruszenia, a każdą istotną informację przekazywał fanom za pośrednictwem instagrama. Teraz doczekaliśmy się fotografii i opisu, który rozczula do granic możliwości.

Dawid wrzucił zdjęcie śpiącego Marcelka i podpisał je następująco: „I jak tu się w Nim nie zakochać?”. To pytanie jest oczywiście retoryczne. Syn Narożnego jest na tyle słodki, że z pewnością oprócz samych rodziców, pokochali go także wszyscy fani, którzy dzielnie dopingują Asi i Dawidowi.

Do kogo według Was jest podobny malutki Narożny? Do gwiazdora, czy jego partnerki?

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  2. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  3. Popularna wokalistka disco polo pokazała swoją mamę! Wyglądają jak siostry!
  4. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej