2023-09-23T13:00:00+02:00 Ustrońska Gala Disco Polo już dziś 23 września! Ustrońska Gala Disco Polo 2023: świętuj z gwiazdami jak Andre, Szpilki, Mig, Czadoman w Karczmie Wrzos! Niezapomniane emocje, taniec i smakowite niespodzianki czekają! https://disco-polo.info/uploads/news/ustronska-gala-disco-polo-juz-dzis-23-wrzesniajpg.jpg Disco-Polo.info

Ustrońska Gala Disco Polo już dziś 23 września!


Ustrońska Gala Disco Polo 2023: świętuj z gwiazdami jak Andre, Szpilki, Mig, Czadoman w Karczmie Wrzos! Niezapomniane emocje, taniec i smakowite niespodzianki czekają!

Autor: Adam Begier, 23 Wrzesień 2023  13:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Ustrońska Gala Disco Polo już dziś 23 września!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!
 2. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
 3. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
Reklama

  Ustroń stanie się tego wieczoru centrum muzyki disco polo. A wszystko to za sprawą wyjątkowego wydarzenia, które przyciągnęło fanów tego gatunku z różnych zakątków kraju. Jeśli jesteś fanem polskiej estrady i kochasz bawić się do białego rana, Ustrońska Gala Disco Polo to miejsce, w którym koniecznie musisz być!

  Gwiazdy estrady błyszczą nad Ustroniem

  Kiedy myślimy o Disco Polo, myślimy o zabawie, energii i niepowtarzalnym klimacie. I właśnie tego można było doświadczyć podczas Ustrońskiej Nocy Disco Polo. Andre, Szpilki, Mig, Czadoman - te nazwy brzmią dla wielu jak echosonda zabawy. Gwiazdy te z pewnością nie zawiodły swoich fanów, dostarczając niesamowitego show i podnosząc atmosferę do nieosiągalnych wręcz poziomów.

  5 godzin w rytmie serca

  Impreza, która trwała aż 5 godzin, to była prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Taniec, śmiech, wspólne śpiewy - wszystko to sprawiło, że Ustroń na jedną noc stał się taneczną stolicą Polski. A to wszystko w urokliwej Karczmie Wrzos, która gościła uczestników gali, zapewniając im nie tylko wspaniałą atmosferę, ale i smakowite kulinarne niespodzianki.

  Nie można również zapomnieć o fantastycznych prowadzących wieczór - Monice Herman i Adamie Borowiczu. Ich charyzma i niezwykła energia sprawiły, że nikt nie mógł usiedzieć w miejscu!

  Dla wielu uczestników to było niezapomniane doświadczenie, które zostanie z nimi na długo. Ustrońska Gala Disco Polo to nie tylko impreza, to prawdziwe święto muzyki i zabawy. Jeśli przegapiłeś tegoroczną edycję, koniecznie zarezerwuj sobie czas na przyszły rok. Bo muzyka disco polo łączy serca i dusze, a Ustroń stał się tego symbolem. Do zobaczenia za rok w Karczmie Wrzos!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik 382718764_852710662888896_6296768928143463924_n.jpg_0..jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To najpiękniejsze małżeństwo disco polo Yoko i Mirage!?! Popularna para zaskoczyła fanów stylizacją!
  2. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
  3. Wielka Impreza Disco Polo w Opolu! Kto Wystąpi na Wakacyjnym Koncercie Gwiazd 2024?
  4. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  5. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  6. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!
  7. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
  8. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie