2020-12-13T18:46:00+01:00 Urocze i słodkie, a w środku ostre jak żyleta! To do nich należy świat disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/urocze-i-slodkie-a-w-srodku-ostre-jak-zyleta-to-do-nich-nalezy-swiat-disco-polo-kolejne-miliony-wplynely-na-konto-pieknych-artystekjpg.jpg

Urocze i słodkie, a w środku ostre jak żyleta! To do nich należy świat disco polo.

Redakcja , 13 Grudzień 2020  18:46

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Urocze i słodkie, a w środku ostre jak żyleta! To do nich należy świat disco polo.
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls

Wielka sława i pieniądze nie uderzyły im do głowy. Wokalistki ani przez chwilę nie dały odczuć swoim fanom, że czują się w jakimś stopniu lepsze

Reklama

Może to ich uroda, może uśmiech, a może po prostu talent, sprawił, że fani disco polo pokochali te dziewczyny. Nie ma wątpliwości, że Top Girls są jednym z popularniejszych zespołów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'

Angelika, Paula i Justyna, czego by się nie dotknęły, to w jednej chwili przeradza się w hit. Podobnie jest z ich utworem sprzed roku, zatytułowanym "Co w sercu masz". Teledysk do piosenki doczekał się ponad 20 milionów odsłon. Każda ich produkcja okazuję się strzałem w dziesiątkę nie inaczej było i tym razem.

Wokalistki disco polo nie odpuszczają i nieustannie pracują nad nowymi piosenkami. Artystki dobrze wykorzystały swoje pięć minut i dzięki temu, ich talent nie poszedł na zmarnowanie. 

Macie swój ulubiony kawałek od Top Girls?

Zobacz również: Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  2. Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!
  3. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  4. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  5. Śliczna wokalistka disco polo kusi odsłoniętym biustem w podróży poślubnej! Pikantne zdjęcia podbiły internet!
  6. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  7. Znana gwiazda ze świata disco polo pokazała swój kształtny biust! Ten widok wywołał lawinę komentarzy!
  8. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami