Reklama
Polecamy


Reklama

Urocza gwiazda disco polo samotnie na wakacjach?! Są dowody, że było inaczej!

2020-08-16T18:02:00+02:00 Urocza gwiazda disco polo samotnie na wakacjach?! Są dowody, że było inaczej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/urocza-gwiazda-disco-polo-samotnie-na-wakacjach-sa-dowody-ze-bylo-inaczej-1597483341.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama


Życie gwiazd

Artystka nie opowiada wiele o swoim życiu prywatnym,w szczególności uczuciowym, lecz podczas usteckiej wyprawy fotograf Pauliny był nadto aktywny

Reklama

Wakacyjny czas, to dla gwiazd disco polo, oprócz aktywnego koncertowania, okres by naładować baterie, wyjeżdżając na wyczekiwany urlop.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Artyści nie żałują sobie luksusu, a fanów mocno interesuje rodzaj wypoczynku, poziom przepychu, a przede wszystkim osoby towarzyszące podczas letnich wojaży. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać zdjęcia z wyjazdu, jednej z najpiękniejszych wokalistek w branży disco.

Paulina Banaszek - liderka grupy Energy Girls, oszołomiła swoich odbiorców niezwykle zmysłową fotorelacją, z pobytu w malowniczej Ustce.

Gwiazda wrzuciła do sieci całą masę zdjęć, a nas najbardziej zastanawia, czy to była samotna podróż? Artystka nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, a w szczególności uczuciowym, lecz podczas usteckiej wyprawy fotograf Pauliny był nadto aktywny, zatem ciężko sobie wyobrazić, że wokalistka, kilkadziesiąt razy prosiła o zdjęcie przypadkowych przechodniów.

Jakiś czas temu udostępnialiśmy zdjęcie z wyjazdu Pauliny wraz z gitarzystką z zespołu Energy Girls i chłopakami z formacji Malibu. Tym razem skład prawdopodobnie był nieco inny.

Być może ktoś z Was, na tym wyjeździe przyłapał piosenkarkę z tajemniczym mężczyzną? A może Paulina faktycznie prosiła turystów o wykonanie zdjęcia lub to turyści prosili wokalistkę, by móc fotografować jej niezwykłe piękno. Na te pytanie odpowiedzi trzeba żywiołowo poszukać.

Mamy nadzieję, że niedługo uda nam się ustalić, jak naprawdę było.

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji
  2. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.