Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-16T18:02:00+02:00 Urocza gwiazda disco polo samotnie na wakacjach?! Są dowody, że było inaczej! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/urocza-gwiazda-disco-polo-samotnie-na-wakacjach-sa-dowody-ze-bylo-inaczej-1597483341.jpg
Reklama

Urocza gwiazda disco polo samotnie na wakacjach?! Są dowody, że było inaczej!

Redakcja , 16 Sierpień 2020  18:02
Urocza gwiazda disco polo samotnie na wakacjach?! Są dowody, że było inaczej!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama

Artystka nie opowiada wiele o swoim życiu prywatnym,w szczególności uczuciowym, lecz podczas usteckiej wyprawy fotograf Pauliny był nadto aktywny

Reklama

Wakacyjny czas, to dla gwiazd disco polo, oprócz aktywnego koncertowania, okres by naładować baterie, wyjeżdżając na wyczekiwany urlop.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Artyści nie żałują sobie luksusu, a fanów mocno interesuje rodzaj wypoczynku, poziom przepychu, a przede wszystkim osoby towarzyszące podczas letnich wojaży. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać zdjęcia z wyjazdu, jednej z najpiękniejszych wokalistek w branży disco.

Paulina Banaszek - liderka grupy Energy Girls, oszołomiła swoich odbiorców niezwykle zmysłową fotorelacją, z pobytu w malowniczej Ustce.

Gwiazda wrzuciła do sieci całą masę zdjęć, a nas najbardziej zastanawia, czy to była samotna podróż? Artystka nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, a w szczególności uczuciowym, lecz podczas usteckiej wyprawy fotograf Pauliny był nadto aktywny, zatem ciężko sobie wyobrazić, że wokalistka, kilkadziesiąt razy prosiła o zdjęcie przypadkowych przechodniów.

Jakiś czas temu udostępnialiśmy zdjęcie z wyjazdu Pauliny wraz z gitarzystką z zespołu Energy Girls i chłopakami z formacji Malibu. Tym razem skład prawdopodobnie był nieco inny.

Być może ktoś z Was, na tym wyjeździe przyłapał piosenkarkę z tajemniczym mężczyzną? A może Paulina faktycznie prosiła turystów o wykonanie zdjęcia lub to turyści prosili wokalistkę, by móc fotografować jej niezwykłe piękno. Na te pytanie odpowiedzi trzeba żywiołowo poszukać.

Mamy nadzieję, że niedługo uda nam się ustalić, jak naprawdę było.

Zobacz również: Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!
  2. Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!
  3. Najmłodszy wokalista disco polo znowu w ofensywie! Czy będzie to udana muzyczna ekspansja?
  4. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej