2024-03-21T20:08:00+01:00 Znani producenci Dance2Disco we własnej wersji znanego HITU disco polo! Utwór "Uparta" DiscoBoys b Sprawdź, jak DiscoBoys i Dance 2 Disco odświeżyli hit "Uparta", tworząc energiczny remix, który zawładnie klubowymi parkietami. To połączenie nowości i tradycji https://disco-polo.info/uploads/news/uparta-w-nowej-odslonie---discoboys-i-dance-2-disco-z-nowosciajpg.jpg Disco-Polo.info

Znani producenci Dance2Disco we własnej wersji znanego HITU disco polo! Utwór "Uparta" DiscoBoys brzmi lepiej niż oryginał?!


Sprawdź, jak DiscoBoys i Dance 2 Disco odświeżyli hit "Uparta", tworząc energiczny remix, który zawładnie klubowymi parkietami. To połączenie nowości i tradycji w muzyce disco polo!

Autor: Adam Begier, 21 Marzec 2024  20:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Znani producenci Dance2Disco we własnej wersji znanego HITU disco polo! Utwór
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Defis milionerem?! Nowy singiel zespołu podbija serca fanów. Fani "tym razem przeszli samych siebie"
 2. Legendarny HIT kultowej grupy disco polo Milano w wykonaniu Maćka Kasprzyka porwał tłumy w Mikołajkach!
 3. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
Reklama

Muzyka disco polo to nie tylko nostalgia i powrót do lat 90., ale również świeżość i nowoczesność. Dowodem na to jest najnowsza przeróbka utworu "Uparta" od zespołu DiscoBoys, która dzięki producentom z Dance 2 Disco zyskała nowe, klubowe oblicze.

Premiera utworu "Uparta" w wykonaniu Kamila Kossakowskiego i zespołu DiscoBoys miała miejsce 14 marca 2024 roku. Od tego czasu, utwór zyskał ogromną popularność, zdobywając serca fanów muzyki disco polo. Nie jest to jednak koniec podróży tej piosenki. Producentom z Dance 2 Disco udało się nadać tej melodii nowe życie, przekształcając ją w dynamiczny i nowoczesny hit, który z pewnością podbije kluby w całym kraju.

Choć wersja klubowa "Upartej" to zupełnie nowe brzmienie, utwór ten wciąż zachowuje ducha oryginalnej kompozycji. To połączenie nowoczesności z tradycją, które w muzyce disco polo cieszy się szczególną popularnością. Remix utworu "Uparta" to nie tylko energetyczne beaty, ale również wierność melodiom i tekstom, które od lat przyciągają miłośników tego gatunku.

Nie można zapomnieć, że muzyka disco polo to więcej niż tylko dźwięki. To emocje, wspomnienia i niepowtarzalna atmosfera, którą DiscoBoys i Dance 2 Disco doskonale uchwycili, tworząc tę nową wersję.

Polecamy
EBook Disco Polo

Warto zwrócić uwagę, że taki remix nie tylko odświeża utwór, ale również otwiera go na nową grupę odbiorców. Młodsze pokolenie, które często szuka nowych brzmień na klubowych parkietach, dzięki takim projektom ma szansę odkryć urok muzyki disco polo.

"Uparta" w nowej wersji klubowej to idealny przykład na to, jak muzyka disco polo ewoluuje, nie tracąc przy tym swojego pierwotnego charakteru. Dla fanów gatunku, jak i dla tych, którzy dopiero z nim eksperymentują, ta przeróbka to coś więcej niż kolejny utwór – to most łączący klasykę z nowoczesnością.

Zapraszamy do wysłuchania premiery tej unikalnej wersji "Upartej". Czy stanie się ona hitem lata?Jedno jest pewne – DiscoBoys i Dance 2 Disco razem tworzą muzykę, która porusza i pozostaje w pamięci.

Zobacz również: VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"

Reklama

DiscoBoys - Uparta

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Massive z nowością "Szkolna love"! Bądź pierwszy, który go usłyszy! | VIDEO
 2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
 3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
 4. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch
 5. Polak i 'Hollywood'?! Matt Palmer podbija rynek muzyczny! Fani zachwyceni! Książe Latino wykorzystuje swój talent!
 6. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! 'Światła jak diamenty' - teledysk, który musicie zobaczyć!
 7. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
 8. PREMIERA: Gwiazda disco polo Jagoda z nowością – „Euro 2024”: Nowy Hymn Polskich Kibiców na Euro 2024!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie