2021-12-26T19:38:00+01:00 Ukradziona tożsamość Edyty Folwarskiej! Fałszywe konto ze zdjęciem gwiazdy disco polo w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/ukradziona-tozsamosc-edyty-folwarskiej-falszywe-konto-ze-zdjeciem-prezenterki-pojawilo-sie-na-tinderzejpg.jpg

Ukradziona tożsamość Edyty Folwarskiej! Fałszywe konto ze zdjęciem gwiazdy disco polo w sieci!

Redakcja , 26 Grudzień 2021  19:38
Ukradziona tożsamość Edyty Folwarskiej! Fałszywe konto ze zdjęciem gwiazdy disco polo w sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/

Edyta Folwarska padła ofiarą przestępstwa?!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Sława niesie za sobą cienie i blaski, Celebryci, artyści, muzycy i dziennikarze często borykają się z bezprawnym wykorzystywaniem swojego wizerunku. Tym razem ofiarą takiego działania stała się znana zarówno z Polo TV, jak i festiwali muzycznych, dziennikarka Edyta Folwarska!

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!

Gwiazda zwróciła się do fanów z ogromną prośbą w związku z kradzieżą prywatnego zdjecia! Edyta Folwarska z show biznesem i muzyką disco polo związana jest od lat. Oprócz tego, że znamy ją ze stacji Polo TV, w ostatnim czasie realizuje się jako autorka literatury dla kobiet.

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Edyta jest idolką wielu kobiet. Wielbicielki często goszczą w mediach społecznościowych Edyty zadając jej pytania o dietę, sport czy pielęgnację włosów i skóry. Atrakcyjność dziennikarki zostaławykorzystana w nieuczciwy sposób. Na Tinderze pojawiło się fałszywe konto, do którego zostało wykorzystane zdjęcie z prywatnej kolekcji dziennikarki!

Edyta Folwarska padła ofiarą przestępstwa?!

Osoby znane często otrzymują od fanów informacje o swoim wizerunku, znajdującym się na różnych portalach. Biorąc pod uwagę jak bardzo w sieci jesteśmy anonimowi, trudno uchwycić sprawcę takiego nieprzyzwoitego działania, dlatego gwiazdy są wdzięczne swoim fanom za wszelkie informacje, że coś takiego zobaczyli.

Reklama

Edyta pojawiła się na Tinderze jako Sandra 33. Prezenterka od razu dała do wiadomości, że fałszywe konto nie należy do niej i zwróciła się do swoich wielbicieli z ogromną prośbą komentując: „I w taki oto sposób po raz kolejny ukradziono moje zdjęcia… tym razem jestem Sandrą z Tindera. Blokujcie to konto. To nie ja”.

Zobacz również: Rajskie wakacje gwiazdora disco polo! Robert Klatt z legendarnej grupy Classic ładuje swoje baterie na Zanzibarze! FOTO

Reklama
Plik Edyta Folwarska - konto (2).png_1..png
Plik Edyta Folwarska - konto (1).png_0..png
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  2. Prześliczne wokalistki z zespołu Szpilki zachwycają swoimi ciałami i stylizacjami! Artystki disco polo wyglądają jak królowe balu?!
  3. Urocza wokalistka disco polo pokazała psa. Uwagę zwraca jej odsłonięty duży dekolt! Widok zwala z nóg!
  4. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  5. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  6. Magdalena Naroża Piękni i Młodzi zachwyca odsłoniętym ciałem! Lawina komentarzy w sieci! Internauci zachwyceni Jej figurą!
  7. Agnieszka Drewnicka Exaited pokazała się z dorosłą córką! Fani w szoku! Kobiety wyglądają jak siostry!
  8. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami