Reklama


Reklama

Ujawniono szczegóły dotyczące filmu „Zenek”! Film o Martyniuki zwiastunem rewolucji w historii polskiego kina?

2020-01-24T13:00:00+01:00 Ujawniono szczegóły dotyczące filmu „Zenek”! Film o Martyniuki zwiastunem rewolucji w historii polskiego kina? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/ujawniono-szczegoly-dotyczace-filmu-zenek-1579799059.png

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZenekFilm
Reklama


Ogólna

Nikt nie przypuszczał, że Zenek Martyniuk z zespołu Akcent doczeka się filmu o sobie

Reklama

Światło dzienne ujrzał zwiastun jednej z bardziej wyczekiwanych premier w historii polskiego kina. Chodzi oczywiście o film „Zenek” , który ukaże się już niebawem, bo w samo święto zakochanych, czyli w walentynki 14 lutego.

Król disco polo jest na tę chwilę tematem jeden nie tylko wśród fanów muzyki disco polo, ale całego narodu, który bacznie obserwuje jego poczynania i z niecierpliwością wyczekuje premiery filmu pod tytułem „Zenek”.

Nikt nie przypuszczał, że Zenek Martyniuk z zespołu Akcent doczeka się filmu o sobie. Jednakże król disco polo jest tylko jeden i należy go szanować. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu, który wywołuje tyle kontrowersji:

- PREMIERA Zobacz pierwszy zwiastun najgorętszej premiery Walentynek 2020!
„ZENEK” to fascynująca historia o miłości , zabawie  i #DISCOPOLO  na wielkim ekranie!  #FilmZenek  w kinach już 14 lutego 2020! W obsadzie: Krzysztof Czeczot, Jakub Zając, Klara Bielawka, Magdalena Berus, Jan Frycz, Karol Dziuba oraz - gościnnie - Limahl!

Czyżby film był zwiastunem rewolucji w historii polskiego kina? Pewne jest to, że film wprowadzi sporo zamieszania. Należy pamiętać, że tak jak ze wszystkim, to disco polo również ma swoich zwolenników, ale również przeciwników. Kto już nie może się doczekać walentynek?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  2. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  3. Klucz do serca legendarnej grupy disco polo Redox podbije listy przebojów?! Zobaczcie nowość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.