Reklama
Polecamy


Reklama

Tylko u nas! Wiemy za czym tęskni najbardziej popularna wokalistka disco polo!

2020-05-17T13:06:00+02:00 Tylko u nas! Wiemy za czym tęskni najbardziej popularna wokalistka disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/tylko-u-nas-wiemy-za-czym-teskni-agnieszka-z-grupy-exaited-1589145496.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/exaited_official
Reklama


Życie gwiazd

Tęsknota zaczęła doskwierać pięknej wokalistce z branży disco polo. Nikt nie przypuszczał, że uczucie chandry nabierze takich rozmiarów

Reklama

Czy będzie w stanie sama sobie z tym poradzić? Tęsknota zaczęła doskwierać pięknej wokalistce z branży disco polo. Nikt nie przypuszczał, że uczucie chandry nabierze takich rozmiarów.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Agnieszka Drewnicka jest jedną z piękniejszych i bardziej utalentowanych artystek ze świata muzyki tanecznej. Smukła figura, nogi do nieba i anielski głos. Tak można podsumować Agnieszkę, która może pochwalić się licznymi przebojami, za jakie bezwarunkowo pokochali ją miłośnicy disco polo. Do tych najlepszych zalicza się między innymi kawałki pod tytułem „Dziś Ci to powiem” , „Myślę o Tobie” oraz „Nie unikaj”.

Nie można również nie wspomnieć o jej duecie z popularnym prezenterem telewizyjnym stacji Polo TV, Maciejem Smolińskim. Wspólnie nagrali kawałek pt. „Zakochaj się we mnie” a także „Moje serce”. Wokalistka ma bardzo charakterystyczną barwę głosu, która idealnie współgra z wokalem Macieja.

W ostatnim czasie artystka przyznała się, że bardzo tęskni za dawnym życiem, spotkaniami z fanami i koncertami: - „Cudowne wspomnienia.. z jakim sentymentem przeglądam teraz nasze nagrania. Dobrze, że jest chociaż tyle..” Każdy radzi sobie w tej trudnej sytuacji w inny sposób.

Wokalistka disco polo postawiła na miłe wspomnienia z koncertów. Jaki jest wasz patent na radzenie sobie z tęsknotą doskwierającą za normalnym życiem?

Zobacz również: MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!
  2. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.