Reklama


Reklama

Tylko u nas! Wiemy za czym tęskni najbardziej popularna wokalistka disco polo!

2020-05-17T13:06:00+02:00 Tylko u nas! Wiemy za czym tęskni najbardziej popularna wokalistka disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/tylko-u-nas-wiemy-za-czym-teskni-agnieszka-z-grupy-exaited-1589145496.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/exaited_official
Reklama


Życie gwiazd

Tęsknota zaczęła doskwierać pięknej wokalistce z branży disco polo. Nikt nie przypuszczał, że uczucie chandry nabierze takich rozmiarów

Reklama

Czy będzie w stanie sama sobie z tym poradzić? Tęsknota zaczęła doskwierać pięknej wokalistce z branży disco polo. Nikt nie przypuszczał, że uczucie chandry nabierze takich rozmiarów.

Zobacz również: Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!

Agnieszka Drewnicka jest jedną z piękniejszych i bardziej utalentowanych artystek ze świata muzyki tanecznej. Smukła figura, nogi do nieba i anielski głos. Tak można podsumować Agnieszkę, która może pochwalić się licznymi przebojami, za jakie bezwarunkowo pokochali ją miłośnicy disco polo. Do tych najlepszych zalicza się między innymi kawałki pod tytułem „Dziś Ci to powiem” , „Myślę o Tobie” oraz „Nie unikaj”.

Nie można również nie wspomnieć o jej duecie z popularnym prezenterem telewizyjnym stacji Polo TV, Maciejem Smolińskim. Wspólnie nagrali kawałek pt. „Zakochaj się we mnie” a także „Moje serce”. Wokalistka ma bardzo charakterystyczną barwę głosu, która idealnie współgra z wokalem Macieja.

W ostatnim czasie artystka przyznała się, że bardzo tęskni za dawnym życiem, spotkaniami z fanami i koncertami: - „Cudowne wspomnienia.. z jakim sentymentem przeglądam teraz nasze nagrania. Dobrze, że jest chociaż tyle..” Każdy radzi sobie w tej trudnej sytuacji w inny sposób.

Wokalistka disco polo postawiła na miłe wspomnienia z koncertów. Jaki jest wasz patent na radzenie sobie z tęsknotą doskwierającą za normalnym życiem?

Zobacz również: Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!
  2. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  3. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.