2019-10-09T15:22:00+02:00 Twórca hitu „Ona lubi pomarańcze” powtórzy swój wielki sukces? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/tworca-hitu-ona-lubi-pomarancze-powtorzy-swoj-wielki-sukces-1570560448.jpg

Twórca hitu „Ona lubi pomarańcze” powtórzy swój wielki sukces?

Redakcja , 09 Październik 2019  15:22

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Twórca hitu „Ona lubi pomarańcze” powtórzy swój wielki sukces?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czym teraz zaskoczy formacja After Party?

Reklama

Patryk Pegza z formacji After Party jest niekwestionowanym mistrzem w tym, co robi. Dla jednych jesień jest idealnym czasem, aby odpocząć po intensywnej trasie koncertowej, a dla drugich to wymarzony moment, w którym można spokojnie zasiąść w studiu i pomyśleć nad nową perełką muzyczną.

Zobacz również: Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!

Zdecydowanie do tej drugiej grupy zalicza się lider zespołu After Party, Patryk Pegza. Wokalista ma na swoim koncie między innymi takie przeboje, jak „Tylko ona jedyna” , „Nie daj życiu się” , „Wakacyjne love” czy też „Aby nam się dobrze żyło” , „Wciąż na Ciebie czekam” i oczywiście „Ona lubi pomarańcze”.

Ciężko jest określić numerem jeden konkretny utwór formacji, gdyż każda ich propozycja w mgnieniu okaz przeradza się w hit. Nie byłoby piosenki od grupy After Party, która nie podbiłaby największych rozgłośni radiowych i klubowych parkietów.

Trudno jest sobie wyobrazić wesele bez chociażby jednej piosenki Patryka Pegzy. Wokalista w ostatnim czasie poinformował fanów, że pracuje nad nowościami.

Zobacz również: Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Czyżby uwielbiany artysta tworzył nowy hit, a może kolędy? Jak myślicie? Czym teraz zaskoczy formacja After Party?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Premiera kawałka, który zaskoczy Was bardzo pozytywnie! Jeszcze cieplutki klip na zakończenie lata już w sieci!
  2. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  3. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  4. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  5. Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli
  6. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami