2024-03-07T18:43:00+01:00 Topky pierwszym polskim zespołem disco polo na Playliście EQUAL POLSKA: Przełom w Disco! Są najlepsze w br Topky, pierwszy polski zespół disco/dance na playliście EQUAL POLSKA! Sprawdź ich przełomowy hit 'Nie liczy się nic' na Spotify teraz. https://disco-polo.info/uploads/news/topky-pierwszym-polskim-zespolem-disco-polo-na-playliscie-equal-polska-przelom-w-discojpg.jpg Disco-Polo.info

Topky pierwszym polskim zespołem disco polo na Playliście EQUAL POLSKA: Przełom w Disco! Są najlepsze w branży?!


Topky, pierwszy polski zespół disco/dance na playliście EQUAL POLSKA! Sprawdź ich przełomowy hit 'Nie liczy się nic' na Spotify teraz.

Autor: Adam Begier, 07 Marzec 2024  18:43
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Topky pierwszym polskim zespołem disco polo na Playliście EQUAL POLSKA: Przełom w Disco! Są najlepsze w branży?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Ja dla Ciebie żyłem" - Nowy Hit Zespołu Mig! Posłuchaj jako pierwszy!
 2. Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo
 3. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
Reklama

  W świecie muzyki disco polo i dance, duet Topky, tworzony przez Paulę Karpowicz-Zimecką i Angelikę Żmijewską, zrobił prawdziwy przełom. Ich najnowszy taneczny hit "Nie liczy się nic", wydany 14 lutego, nie tylko zyskał uznanie wśród fanów, ale także osiągnął znaczący sukces, zostając pierwszym polskim zespołem disco/dance na prestiżowej playliście EQUAL POLSKA od Spotify.

  Przełomowy Sukces Disco Polo na Spotify

  EQUAL POLSKA to playlista stworzona przez Spotify, która promuje utwory wybitnych polskich artystek. Obecność na tej liście to nie tylko wyróżnienie, ale też dowód na rosnące uznanie dla polskiego disco polo i dance na arenie muzycznej. Utwór "Nie liczy się nic" Topky zebrał pozytywne opinie zarówno od krytyków, jak i słuchaczy, co świadczy o rosnącej popularności gatunku oraz talentu i umiejętności duetu.

  Duet Topky - Gwiazdy Disco Polo

  Paula Karpowicz-Zimecka i Angelika Żmijewska, tworzące zespół Topky, to postacie dobrze znane na polskiej scenie muzycznej. Ich dynamizm, kreatywność i niepowtarzalny styl szybko przyciągnęły uwagę fanów muzyki tanecznej. Utwór "Nie liczy się nic" idealnie wpisuje się w energiczny rytm życia, będąc zarówno refleksyjnym, jak i pełnym energii, co czyni go doskonałym wyborem na każdą imprezę czy klubowy wieczór.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zachęcamy do posłuchania utworu "Nie liczy się nic" na playliście EQUAL POLSKA w Spotify. To nie tylko doskonała okazja do wsparcia polskich artystek, ale także szansa, aby cieszyć się najnowszymi hitami disco polo i dance, które podbijają serca słuchaczy w Polsce i na całym świecie. Topky, z ich przełomowym sukcesem, nie tylko dowodzą swojego talentu, ale także otwierają nowe drzwi dla innych artystów w branży disco polo.

  Zobacz również: Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?

  Reklama

  Topky – Dzban

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szymon Woner rozgrzał miejscowość Kargowa – Tłumy na koncercie młodego artysty!
  2. Nowy Hit Diadem 'Loty' już podbija YouTube! Czy to Największy Przebój Lata 2024
  3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
  4. Nowość Kapela ROY "JA I TY" – emocje, miłość i tajemnice w jednym utworze! Zobacz teledysk, który zachwyca! Przedpremiera!
  5. Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!
  6. Skolim ujawnia prawdę na temat swojego ślubu! Jak sobie radzi z fankami? "Nie mam czasu (..) marnować..życia"
  7. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?
  8. Dawid Cieślukowski i jego gorąca premiera pt. "Paryski sen"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie