2024-01-08T15:20:00+01:00 To prawdziwy dramat! Paula Karpowicz-Zimecka z ogromnymi problemami w domu! Zima w Polsce stanowi wyzwanie dla wielu osób, a historia Pauli Karpowicz pokazuje, że nawet gwiazdy mogą zmagać się z jej skutkami. https://disco-polo.info/uploads/news/to-prawdziwy-dramat-paula-karpowicz-zimecka-z-ogromnymi-problemami-w-domujpg.jpg Disco-Polo.info

To prawdziwy dramat! Paula Karpowicz-Zimecka z ogromnymi problemami w domu!


Zima w Polsce stanowi wyzwanie dla wielu osób, a historia Pauli Karpowicz pokazuje, że nawet gwiazdy mogą zmagać się z jej skutkami.

Autor: Adam Begier, 08 Styczeń 2024  15:20
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/
To prawdziwy dramat! Paula Karpowicz-Zimecka z ogromnymi problemami w domu!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
 2. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie
 3. Ile lat ma Skolim? Dowiedz się na temat wieku i poznaj karierę Konrada Skolimowskiego
Reklama

  W ostatnich dniach zima pokazała swoje mroźne oblicze nie tylko zwykłym obywatelom, ale również gwiazdom polskiej sceny muzycznej. Paula Karpowicz-Zimecka, znana wokalistka disco polo z zespołu Topky, jest jedną z tych, które odczuły jej skutki w bardzo realny sposób.

  Spore problemu w domu gwiazdy disco polo!

  Zima w Polsce tego roku przyniosła wiele wyzwań dla mieszkańców całego kraju. Niskie temperatury, sięgające miejscami nawet minus dwudziestu stopni Celsjusza, stają się poważnym utrudnieniem w codziennym życiu. Szczególnie dotknięci są pasażerowie oczekujący na przystankach oraz osoby borykające się z problemem bezdomności. Jednak, jak się okazuje, nawet gwiazdy, takie jak Paula, nie są odporne na kaprysy pogody.

  Paula Karpowicz-Zimecka, uwielbiana przez fanów disco polo za takie hity jak "Szpile", "Niebo" , znalazła się w trudnej sytuacji. Wokalistka, znana z aktywnej obecności w mediach społecznościowych, podzieliła się z fanami niecodziennym problemem. W jej domu, wskutek ekstremalnie niskich temperatur, doszło do zamarznięcia wody w rurach. To zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku, który piosenkarka opublikowała w sieci.

  Osobiste Zmagania Pauli Karpowicz

  Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Pauli. Oprócz problemów zdrowotnych związanych z dolegliwościami pleców, wokalistka musiała zmierzyć się również z włamaniem do domu jej rodziców. Teraz, zimowa aura przyniosła kolejne wyzwanie – zamarznięte rury i brak dostępu do bieżącej wody. Na swoim profilu w mediach społecznościowych wokalistki disco polo wyraziła frustrację sytuacją, dodając komentarz: "Dziękuję ci zimo. Nie zawodzisz mnie rok w rok". Obawy artystki dotyczą również potencjalnych uszkodzeń instalacji wodnej.

  Wydarzenia te pokazują, że nieprzewidywalność pogody może dotknąć każdego, niezależnie od statusu społecznego czy popularności. Fanów Pauli Karpowicz z pewnością zmartwią te wiadomości, jednak wielu z nich już teraz wyraża wsparcie dla swojej ulubionej wokalistki, mając nadzieję na szybkie rozwiązanie jej problemów.

  Reklama

  Topky - Niebo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
  2. Ten HIT disco polo znają wszyscy! Teraz trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi "Noc z Renatą" w 2024r.?!
  3. Nowa Muzyczna Petarda od Extazy: "Ślicznotka"! Główną bohaterką znana Marianna Schreiber
  4. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  5. Maciej Smoliński w Utworze "To Były Piękne Dni" – Nagranie z gorącego koncertu w miejscowości Wilkowice
  6. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
  7. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
  8. Konrad Skolim Skolimowski i jego życie prywatne: Czy Skolim ma żonę?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie