2021-07-22T18:29:00+02:00 To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! T https://disco-polo.info/uploads/news/to-trio-przejdzie-do-historii-disco-polo-goraca-premiera-pt-nie-bede-julia-od-cudownych-wokalistekpng.png

To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

Redakcja , 22 Lipiec 2021  18:29
To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Trzy utalentowane wokalistki podbiją rynek muzyki disco polo & dance?! Nowa produkcja to swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet

Reklama

Świat disco polo nie lubi stagnacji oraz nudy. Co chwilę w branży możemy zobaczyć m.in. nowe projekty, które podbijają serca fanów dobrej muzyki. Z pewnością nowe trio, które możecie zobaczyć na łamach naszego na długo zostanie w Waszej pamięci.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

TRZY UTALENTOWANE WOKALISTKI PODBIJĄ RYNEK DISCO POLO?!

Trzy niezwykle utalnetowane kobiety ze świata disco polo postanowiły połączyć swoje siły i zaśpiewać utwór pt. "Nie będę Julią". W nowym projekcie możemy zobaczyć doskonale znaną Magdę Niewińską, Agatę Trawczyńską (z zespołu Po Naszemu) oraz Małgorzatę Kondruć (współpracowała m.in. z Adamem Chrolą).

Charyzmatyczne wokalistki zaśpiewały utwór, który jest swoistym hymnem silnych i niezależnych kobiet, które postanowiły coś zmienić w swoim nudnym życiu. 

ARTYSTKI DO WSPÓŁPRACY ZAPROSIŁY ZNANE GWIAZDY DISCO POLO

Za muzykę i słowa nowej produkcji w świecie disco polo odpowiada znany i lubiany Łukasz Gesek, natomiast realizacją klipu zajął się Janusz Konopla.

Reklama

"Nie będę Julią, która czeka wiernie na balkonie Ty wiedz chłopaku, że ja życia się nie boję Zabieram torebkę i wychodzę nocą w tan" - czy już niebawem cała Polska będzie śpiewała ten refren?

Wiele wskazuje, że nowość od cudownych kobiet może mocno namieszać na rynku disco polo, już teraz w branży mówi się, że brakowało takiego projektu.

Zapraszamy Was do ogląania i oceny nowość pt. "Nie będę Julią".

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał się z córką! Internauci Ją pokochali! Chcą aby wystąpiła z Nim w teledysku! Co na to wokalista?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Magda Niewińska & Czikas - Nie będę Julią
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
  2. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  3. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  4. 'Pięknie wyglądasz Madziu'! Gwiazda disco polo w ciąży! Artystka pokazała ciążowy brzuszek!
  5. Justyna Lubas – Top Girls pokazała się w skąpym bikini! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie! Fani komplementują wokalistkę 'jedyna w swoim rodzaju'
  6. Gorące zdjęcie córki lidera Bayer Full! Cóż za figura! Gwiazda spędza czas na urlopie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami