2022-10-29T16:02:00+02:00 To powrót muzyki disco polo do TVP?! Kajra, Sławomir i Czadoman gwiazdami znanego show "Jaka To melodi "Jaka to melodia" z udziałem Czadomana oraz Sławomira i Kajra ! To powrót muzyki disco polo do TVP?! https://disco-polo.info/uploads/news/jaka-to-melodia-z-udzialem-czadomana-i-slawomira-oraz-kajra-to-powrot-muzyki-disco-polo-do-tvpjpg.jpg

To powrót muzyki disco polo do TVP?! Kajra, Sławomir i Czadoman gwiazdami znanego show "Jaka To melodia"

Autor: Adam Begier , 29 Październik 2022  16:02
To powrót muzyki disco polo do TVP?! Kajra, Sławomir i Czadoman gwiazdami znanego show
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP

"Jaka to melodia" z udziałem Czadomana oraz Sławomira i Kajra ! To powrót muzyki disco polo do TVP?!Reklama

  Reklama

  Czy to wielki powrót muzyki disco polo do telewizji TVP?! Znani artyści wystąpią w popularnym, emitowanym od lat programie TVP.

  Powrót disco polo do TVP? 

  "Jaka to melodia?" na kanale TVP emitowana jest od 1997 roku. Program cieszy się popularnością i w swojej historii prócz uczestników, gościł już wielu artystów, nie tylko z branży muzycznej ale także aktorów i celebrytów. Standardowo pod koniec każdego miesiąca stacja emituje specjalny odcinek z podtytułem "Finał miesiąca", gdzie biorą udział najlepsi uczestnicy z całego miesiąca.

  W sobotnim wydaniu, którego emisja odbędzie się 29 października wezmą udział przedstawiciele muzyki disco polo, m.in. uczestnicy show "Tak to leciało", który po dziesięciu latach doczekał się reaktywacji oraz Czadoman

  POPULARNI ARTYŚCI W PROGRAMIE "JAKA TO MELODIA?". JAKĄ WIEDZĘ NA TEMAT UTWORÓW POSIADAJĄ ZNANI WOKALIŚCI?! KTO WYGRA STARCIE?!

  Czadoman, Kajra oraz Sławomir zmierzą się z trudnymi zagadkami muzycznymi, niekoniecznie związanymi z gatunkiem disco polo. Udział w programie będzie sprawdzeniem, jaką mają wiedzę na temat piosenek mają wspomniani artyści. Z pewnością walka będzie zacięta, a uczestnicy dowiedzą się o sobie nieco więcej. Kajra, Sławomir oraz Czadoman wygraną przeznaczą na szczytny cel. 

  Zobacz również: Co to disco polo?!

  To niezwykły gest ze strony artystów. To również dowód, że przedstawiciele nurtu disco polo to ludzie o wielkim sercu, a los innych osób nie jest im obojętny. Odcinek "Jakiej to melodii?" z udziałem popularnych twórców muzyki tanecznej - Czadomana, Kajry i Sławomira, już dzisiaj, 29 października o godzinie 17:30 w telewizyjnej Jedynce. Zapraszamy przed telewizory.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!
  2. Kordian, gwiazda disco polo, rozpalająca scenę w Kańczudze swoim hitem 'Dziewczyna z gór'. Sprawdź, dlaczego jest uważany za najlepszego artystę gatunku!
  3. Bracia Malczyńscy zaskakują świat muzyczny! Disco Polo i Audi w roli głównej!
  4. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  5. Zespół After Party z hitem 'Jesteśmy sobie pisani' podbija rynek disco polo i dobrze zarabia!
  6. Premiera od legendy disco polo: Bayer Full - Arrivederci! Sławomir Świerzyński mocno zaskoczył
  7. Niezapomniana noc w Warszawie: Classic rozgrzewa parkiet do czerwoności w klubie Explosion!
  8. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie