Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-23T07:30:00+02:00 To nie koniec burzy?! Dawid Narożny pragnie unieważnić ślub kościelny z byłą żoną! Wyjawił to gratul https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/publiczny-apel-dawida-naroznego-do-bylej-zony-chodzi-o-slub-koscielny-1595421671.jpg
Reklama

To nie koniec burzy?! Dawid Narożny pragnie unieważnić ślub kościelny z byłą żoną! Wyjawił to gratulując Magdzie zaręczyn!

Redakcja , 23 Lipiec 2020  07:30
To nie koniec burzy?! Dawid Narożny pragnie unieważnić ślub kościelny z byłą żoną! Wyjawił to gratulując Magdzie zaręczyn!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Kiedy wydawało się, że sztorm ucichł i być może pojawiła się szansa na odnowienie relacji Dawid Narożny poinformował o chęci unieważnienia śluby

Reklama

Pomiędzy gwiazdami disco polo, czasem dochodzi do zawirowań, niezgody, czy różnicy zdań. Choć bardzo rzadko mamy okazję śledzić kontrowersyjne losy naszych disco bohaterów, to tak jak wśród wielu innych gałęzi społecznych, dochodzi tu do kłótni.

Zobacz również: Marcin Miller nie ma sobie równych?! Wokalista BOYS osiągnął wielki sukces!

Najbardziej spektakularną, była ta pomiędzy Magdą i Dawidem Narożnym. Niezgoda i brak porozumienia doprowadziły do roszad w składzie ukochanego zespołu milionów Polaków.

Piękni i Młodzi ruszyli w dalszą muzyczną podróż już bez Dawida na pokładzie, a on sam wskoczył do jednoosobowej łodzi, by samotnie zdobywać serca i uznanie słuchaczy. Ich prywatne relacje z nowymi partnerami zaczęły układać się doskonale.

Artysta spodziewa się dziecka wraz ze swoją ukochaną partnerką, a wokalistka zaręczyła się z najdroższym jej Krzysztofem. Kiedy wydawało się, że sztorm ucichł i być może pojawiła się szansa na odnowienie dobrych relacji, w sieci pojawiło się story Dawida, które rozwiało optymistyczne rozmyślenia.

Gwiazdor odpowiedział publicznie na wiadomości fanów, informujące go o zaręczynach byłej żony. Wyraził radość i gratulował szczęśliwej parze, apelując jednocześnie, by Magda wyraziła zgodę na unieważnienie ich ślubu kościelnego w trybie skróconym. Być może mimo wszystko artyści odnajdą nić porozumienia, a i ich relacja wróci do etapu przynajmniej koleżeństwa, a w optymistycznej wersji przyjaźni.

Trzymamy kciuki.

Zobacz również: Sąsiedzi oburzeni imprezą?! Artyści disco polo w towarzystwie pięknych i zmysłowych kobiet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!
  2. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!
  3. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  4. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej