Reklama
Polecamy
Reklama
2020-07-23T07:30:00+02:00 To nie koniec burzy?! Dawid Narożny pragnie unieważnić ślub kościelny z byłą żoną! Wyjawił to gratul https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/publiczny-apel-dawida-naroznego-do-bylej-zony-chodzi-o-slub-koscielny-1595421671.jpg
Reklama

To nie koniec burzy?! Dawid Narożny pragnie unieważnić ślub kościelny z byłą żoną! Wyjawił to gratulując Magdzie zaręczyn!

Redakcja , 23 Lipiec 2020  07:30:00
To nie koniec burzy?! Dawid Narożny pragnie unieważnić ślub kościelny z byłą żoną! Wyjawił to gratulując Magdzie zaręczyn!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Kiedy wydawało się, że sztorm ucichł i być może pojawiła się szansa na odnowienie relacji Dawid Narożny poinformował o chęci unieważnienia śluby

Reklama

Pomiędzy gwiazdami disco polo, czasem dochodzi do zawirowań, niezgody, czy różnicy zdań. Choć bardzo rzadko mamy okazję śledzić kontrowersyjne losy naszych disco bohaterów, to tak jak wśród wielu innych gałęzi społecznych, dochodzi tu do kłótni.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przygotowały dla fanów prezent, którego się nie spodziewali! Efekt końcowy wprawia w osłupienie!

Najbardziej spektakularną, była ta pomiędzy Magdą i Dawidem Narożnym. Niezgoda i brak porozumienia doprowadziły do roszad w składzie ukochanego zespołu milionów Polaków.

Piękni i Młodzi ruszyli w dalszą muzyczną podróż już bez Dawida na pokładzie, a on sam wskoczył do jednoosobowej łodzi, by samotnie zdobywać serca i uznanie słuchaczy. Ich prywatne relacje z nowymi partnerami zaczęły układać się doskonale.

Artysta spodziewa się dziecka wraz ze swoją ukochaną partnerką, a wokalistka zaręczyła się z najdroższym jej Krzysztofem. Kiedy wydawało się, że sztorm ucichł i być może pojawiła się szansa na odnowienie dobrych relacji, w sieci pojawiło się story Dawida, które rozwiało optymistyczne rozmyślenia.

Gwiazdor odpowiedział publicznie na wiadomości fanów, informujące go o zaręczynach byłej żony. Wyraził radość i gratulował szczęśliwej parze, apelując jednocześnie, by Magda wyraziła zgodę na unieważnienie ich ślubu kościelnego w trybie skróconym. Być może mimo wszystko artyści odnajdą nić porozumienia, a i ich relacja wróci do etapu przynajmniej koleżeństwa, a w optymistycznej wersji przyjaźni.

Trzymamy kciuki.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!
  2. Paweł Jasionowski podbija sieć świąteczną produkcją! Utwór gwiazdora disco polo zdobywa coraz więcej komentarzy!
  3. Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!
  4. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej
Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności Akceptuje