Reklama
Polecamy


Reklama

To już pewne! Zmiany w życiu popularnego gwiazdora disco polo! Bartek (D-Bomb) rozpoczyna nowy etap!?

2020-08-18T15:15:00+02:00 To już pewne! Zmiany w życiu popularnego gwiazdora disco polo! Bartek (D-Bomb) rozpoczyna nowy etap!? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/czyzby-szykowaly-sie-zmiany-w-zyciu-bartka-d-bomb-1596711871.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/dbombofficial
Reklama


Życie gwiazd

Nikt nie przypuszczał, że sprawy pójdą tym torem. Niejeden człowiek będąc na miejscu Bartka Padyaska, nie byłby w stanie znieść psychicznej presji

Reklama

Nikt nie był w stanie przewidzieć, że życie Bartka z zespołu D-Bomb potoczy się tak, a nie inaczej. Najwierniejsi fani wiedzą, że wokalista disco polo słynie ze spontanicznych pomysłów, ale tą informacją mogą być nieco zaskoczeni.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo tonie w złocie i platynie! Fani docenili jego twórczość!

Nikt nie przypuszczał, że sprawy pójdą tym torem. Niejeden człowiek będąc na miejscu Bartka Padyaska, nie byłby w stanie znieść psychicznej presji i zmęczenia.

W ostatnim czasie artysta muzyki tanecznej dodał na swoich oficjalnych profilach w social mediach radosne i pełne dumy zdjęcie, które wywołuje uśmiech na twarzy, patrząc w przepełnione szczęściem oczy wokalisty, który spełnił swoje kolejne marzenie: - „No to jestem sternikiem motorowodnym. @motorowodni dziękuje za dobre szkolenie”.

Zawód artysty jest bardzo wymagający i niejednokrotnie może doprowadzić do zmęczenia psychicznego. Jednakże nie ma lepszej opcji na życie, niż pasja, która przeradza się w zawód. To zdecydowanie rekompensuje wszelakiego rodzaju zmęczenie i motywuje do dalszego działania i spełniania marzeń.

Bartek z zespołu D-Bomb jest tego idealnym przykładem, że jak się chce, to wszystko można pogodzić i osiągnąć. Zmęczenie psychiczne jest mu niestraszne.

Odważylibyście się na taki krok i poszlibyście na taki kurs, jak wokalista?

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana!
  2. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  3. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.