Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-18T15:15:00+02:00 To już pewne! Zmiany w życiu popularnego gwiazdora disco polo! Bartek (D-Bomb) rozpoczyna nowy etap!? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/czyzby-szykowaly-sie-zmiany-w-zyciu-bartka-d-bomb-1596711871.jpg
Reklama

To już pewne! Zmiany w życiu popularnego gwiazdora disco polo! Bartek (D-Bomb) rozpoczyna nowy etap!?

Redakcja , 18 Sierpień 2020  15:15
To już pewne! Zmiany w życiu popularnego gwiazdora disco polo! Bartek (D-Bomb) rozpoczyna nowy etap!?
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/dbombofficial
Reklama

Nikt nie przypuszczał, że sprawy pójdą tym torem. Niejeden człowiek będąc na miejscu Bartka Padyaska, nie byłby w stanie znieść psychicznej presji

Reklama

Nikt nie był w stanie przewidzieć, że życie Bartka z zespołu D-Bomb potoczy się tak, a nie inaczej. Najwierniejsi fani wiedzą, że wokalista disco polo słynie ze spontanicznych pomysłów, ale tą informacją mogą być nieco zaskoczeni.

Zobacz również: Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Nikt nie przypuszczał, że sprawy pójdą tym torem. Niejeden człowiek będąc na miejscu Bartka Padyaska, nie byłby w stanie znieść psychicznej presji i zmęczenia.

W ostatnim czasie artysta muzyki tanecznej dodał na swoich oficjalnych profilach w social mediach radosne i pełne dumy zdjęcie, które wywołuje uśmiech na twarzy, patrząc w przepełnione szczęściem oczy wokalisty, który spełnił swoje kolejne marzenie: - „No to jestem sternikiem motorowodnym. @motorowodni dziękuje za dobre szkolenie”.

Zawód artysty jest bardzo wymagający i niejednokrotnie może doprowadzić do zmęczenia psychicznego. Jednakże nie ma lepszej opcji na życie, niż pasja, która przeradza się w zawód. To zdecydowanie rekompensuje wszelakiego rodzaju zmęczenie i motywuje do dalszego działania i spełniania marzeń.

Bartek z zespołu D-Bomb jest tego idealnym przykładem, że jak się chce, to wszystko można pogodzić i osiągnąć. Zmęczenie psychiczne jest mu niestraszne.

Odważylibyście się na taki krok i poszlibyście na taki kurs, jak wokalista?

Zobacz również: Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!
  2. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  3. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  4. Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej