Reklama
Polecamy


Reklama

To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

2020-09-10T18:11:00+02:00 To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nowosc-od-zenka-doczeka-sie-teledysku-wiemy-kiedy-rusza-nagrania-1598989042.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

Z naszych informacji wynika,że nad obrazem do muzycznego projektu Zenona Martyniuka pracować będzie ekipa, która zajmowała się produkcją filmu „Zenek”

Reklama

W świecie disco polo, cały czas jest wiele miejsca na muzyczne nowości, a także na całkiem nowe twarze. Branża chętnie przyjmuje i otula swoją gościnnością artystów, którzy mają doskonały pomysł na siebie i swoją twórczość.

Zobacz również: Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!

Trzeba jednak powiedzieć sobie jasno! To nowości od największych gwiazd wyczekiwane są najbardziej! To na sygnał o premierze od ukochanych, topowych twórców wygląda się z największym utęsknieniem. Gdy planowana jest publikacja, fani zrywają kolejne kartki kalendarza i nerwowo zerkają na zegarek, by w końcu usłyszeć i zobaczyć, co przygotował ich idol. Na kolejne utwory od Zenona Martyniuka bez wątpienia czeka cała Polska.

Kiedy Król disco polo pojawia się z nowością, cały kraj wstrzymuje oddech, by dokładnie, takt po takcie, słowo po słowie odsłuchać muzyczne arcydzieło. Mamy doskonałe wieści. Będzie kolejna ku temu okazja. Piosenka, która już doczekała się koncertowej premiery podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, doczeka się także teledysku! Jak udało nam się ustalić, prace na klipem do utworu pt. „Nie wolno zabić tej miłości” ruszą już we wrześniu.

Z naszych informacji wynika, że nad obrazem do muzycznego projektu Zenona Martyniuka, Marcina Nierubca oraz Marka Dutkiewicza pracować będzie ekipa, która zajmowała się produkcją filmu „Zenek”.

A zdjęcia zrealizowane będą ba terenie malowniczego Podlasia. Możemy się zatem spodziewać spektakularnych efektów. Kto nie może się doczekać?

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.