Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-10T18:11:00+02:00 To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/nowosc-od-zenka-doczeka-sie-teledysku-wiemy-kiedy-rusza-nagrania-1598989042.jpg
Reklama

To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Redakcja , 10 Wrzesień 2020  18:11
To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Z naszych informacji wynika,że nad obrazem do muzycznego projektu Zenona Martyniuka pracować będzie ekipa, która zajmowała się produkcją filmu „Zenek”

Reklama

W świecie disco polo, cały czas jest wiele miejsca na muzyczne nowości, a także na całkiem nowe twarze. Branża chętnie przyjmuje i otula swoją gościnnością artystów, którzy mają doskonały pomysł na siebie i swoją twórczość.

Zobacz również: Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Trzeba jednak powiedzieć sobie jasno! To nowości od największych gwiazd wyczekiwane są najbardziej! To na sygnał o premierze od ukochanych, topowych twórców wygląda się z największym utęsknieniem. Gdy planowana jest publikacja, fani zrywają kolejne kartki kalendarza i nerwowo zerkają na zegarek, by w końcu usłyszeć i zobaczyć, co przygotował ich idol. Na kolejne utwory od Zenona Martyniuka bez wątpienia czeka cała Polska.

Kiedy Król disco polo pojawia się z nowością, cały kraj wstrzymuje oddech, by dokładnie, takt po takcie, słowo po słowie odsłuchać muzyczne arcydzieło. Mamy doskonałe wieści. Będzie kolejna ku temu okazja. Piosenka, która już doczekała się koncertowej premiery podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, doczeka się także teledysku! Jak udało nam się ustalić, prace na klipem do utworu pt. „Nie wolno zabić tej miłości” ruszą już we wrześniu.

Z naszych informacji wynika, że nad obrazem do muzycznego projektu Zenona Martyniuka, Marcina Nierubca oraz Marka Dutkiewicza pracować będzie ekipa, która zajmowała się produkcją filmu „Zenek”.

A zdjęcia zrealizowane będą ba terenie malowniczego Podlasia. Możemy się zatem spodziewać spektakularnych efektów. Kto nie może się doczekać?

Zobacz również: Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  2. Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!
  3. Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!
  4. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej