2021-04-20T15:41:00+02:00 To już oficjalnie! Marcin Miller Boys zaśpiewa z gwiazdami grupy Classic! https://disco-polo.info/uploads/news/to-juz-oficjalnie-marcin-miller-boys-zaspiewa-z-gwiazdami-grupy-classicjpg.jpg

To już oficjalnie! Marcin Miller Boys zaśpiewa z gwiazdami grupy Classic!

Redakcja , 20 Kwiecień 2021  15:41
To już oficjalnie! Marcin Miller Boys zaśpiewa z gwiazdami grupy Classic!
Źródło zdjęć: facebook.com/discoclassic
Reklama

To już oficjalnie! Na rezultaty tej współpracy wszyscy czekają z ogromna niecierpliwością!

Reklama

Gdy spotykają się dwie legendy świata disco polo to znak, że nadchodzi coś wielkiego! Współpraca tak wybitnych Artystów nie przejdzie bez echa i fali zachwytu, bo to oczywiste, że owocem tego spotkania będzie fantastyczny przebój!

Zobacz również: To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!

To już oficjalne! Dwie legendy świata muzyki disco polo postanowiły ponownie połączyć swoje siły. Co z tego wyjdzie? Na to pytanie nawet nie musimy odpowiadać, bo każdy doskonale wie! Już niebawem kolejny przebój zapisze się na kartach historii disco polo! Wszystko dzięki zespołom Boys i Classic, które są ikonami w muzycznym show biznesie.

Nie jest to pierwsza współpraca Artystów, od początku swej kariery stworzyli oni takie utwory, jak: „Wszystko jest w nas”, „Parura”, „Świąteczny czas” czy „Niebo za rogiem”.

Wszystkie z nich stały się przebojami, dlatego oczywistym jest fakt, że nowy kawałek powtórzy sukces wymienionych utworów. Co tym razem szykują Artyści? Zapewne już niedługo poznamy odpowiedź na to pytanie, bo formacje rozpoczęły nagrania! Szykujcie się na prawdziwy hit, tylko takie kawałki są efektem współpracy legend disco polo!

Zobacz również: Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Reklama
Zobacz teledysk: CLASSIC - Chłop z Mazur - Szalona 30-tka zespołu BOYS
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!
  2. Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!
  3. Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!
  4. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  5. Piękna gwiazdeczka disco polo w zmysłowej stylizacji! Uwagę fanów skupia kształtny biust artystki!
  6. Fani zachwyceni nowością Camasutry! To będzie hit disco polo na lata?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama