2021-12-17T16:05:00+01:00 To już 4 lata! Gwiazdor disco polo wpadł w sidła nałogu?! Artysta szczerze o odstawieniu alkoholu! https://disco-polo.info/uploads/news/to-juz-4-lata-gwiazdor-disco-polo-wpadl-w-sidla-nalogu-artysta-szczerze-o-odstawieniu-alkoholujpg.jpg

To już 4 lata! Gwiazdor disco polo wpadł w sidła nałogu?! Artysta szczerze o odstawieniu alkoholu!

Redakcja , 17 Grudzień 2021  16:05
To już 4 lata! Gwiazdor disco polo wpadł w sidła nałogu?! Artysta szczerze o odstawieniu alkoholu!
Źródło zdjęć: facebook.com/arek.braxton

Znany wokalista disco polo szczerze o odstawieniu alkoholu! Artysta jest z siebie dumny


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalista disco polo czuje się teraz o niebo lepiej, a jego wątroba przeszła pełną regenerację!

Zobacz również: Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!

Moda na trzeźwość zatacza coraz szersze kręgi, także w świecie gwiazd disco polo. Jest to o tyle ciekawe, że ludzie showbiznesu mają wiele okazji do picia alkoholu. Na szczęście są osoby, które zgubnemu nałogowi potrafią powiedzieć “pas”!

Reklama

Arek Braxton to znany wokalista disco polo, który na swoim koncie ma mnóstwo energetycznych przebojów. Kawałki takie jak: ”Tropikalna”, “Ona niebezpieczna”, czy “Niebo” stały się hitami wielu tanecznych imprez!

Utalentowany artysta disco polo zaskoczył fanów odważnym wyznaniem! Arek Braxton świętuje właśnie ważną rocznicę, o której postanowił opowiedzieć w swoich mediach społecznościowych! Szczera wypowiedź wokalisty zaskoczyła wszystkich!

Arek Braxton skończył z alkoholem! Wokalista disco polo czuje się teraz jak nowo narodzony!

Minęły właśnie 4 lata odkąd Arek Braxton całkowicie odstawił alkohol! Według piosenkarza była to jedna z najlepszych decyzji, jakie mógł podjąć w swoim życiu! Wokalista czuje się teraz o niebo lepiej, a jego wątroba przeszła pełną regenerację!

Kochani pragnę podzielić się z Wami dobrą nowiną, właśnie mijają cztery lata, kiedy postanowiłem całkowicie odstawić alkohol. Dzisiaj śmiało mogę stwierdzić, że był to najlepszy wybór w moim życiu. Dziękuję Bogu za łaskę którą mnie obdarzył i wszystkim którzy wspierali mnie w tym trudnym czasie

Arek Braxton nie osiągnąłby tego ogromnego sukcesu, gdyby nie jego znajomi i wiara w Boga. To ważne, by mieć wsparcie w trudnych momentach. Bez tego trudno jest stanąć na nogi!

Wielbiciele artysty pozytywnie zareagowali na jego odważne wyznanie. Posypały się gratulacje i słowa uznania!

Reklama

“Brawo Arku. Trzymaj się jak najlepiej”

“Gratulacje i wytrwałości. Najlepsza decyzja”

“Tak trzymać Arku”

Wokalista disco polo swoim wyznaniem pokazał, że z każdego, nawet najgorszego nałogu można wyjść cało. Wystarczy tylko odrobina chęci i samozaparcia. Postawa Arka Braxtona jest godna naśladowania!

Zobacz również: Porywająca premiera od formacji Łukash podbija branżę disco polo! Utwór 'Na Amen' szybko zdobył serca internautów! Piękna blondynka zagwarantuje sukces?!

Reklama
Plik Arek Braxton.png_0..png
Reklama

AREK BRAXTON - Ona Niebezpieczna

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: AREK BRAXTON - Ona Niebezpieczna
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Muzyczna ofensywa gwiazdora disco polo! Kamil - Extazy zdradził ambitne plany na przyszłość!
  2. Zmiany personalne! To zagwarantuje sukces w świecie disco polo?!
  3. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  4. Zenon Martyniuk okradziony po koncercie! Gwiazdor ujawnił szczegóły zdarzenia! Zginęło coś cennego!
  5. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!
  6. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  7. Odważna i pewna siebie Emila Sanecka z Daj To Głośniej zachwyca wizerunkiem! Gwiazda disco polo postawiła na mocny makijaż!
  8. Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami