2024-01-19T19:15:00+01:00 "To Jest To" od Skolima w Nowym Remixie Dance 2 Disco"! To brzmi genialnie! Poznaj nowy remix "To Jest To" od Skolima w wykonaniu Dance 2 Disco. Energetyczne brzmienie i klubowy klimat inspirowany Ziggy X. https://disco-polo.info/uploads/news/skolim---to-jest-to-dance-2-disco-remixjpg.jpg Disco-Polo.info

"To Jest To" od Skolima w Nowym Remixie Dance 2 Disco"! To brzmi genialnie!


Poznaj nowy remix "To Jest To" od Skolima w wykonaniu Dance 2 Disco. Energetyczne brzmienie i klubowy klimat inspirowany Ziggy X.

Autor: Adam Begier, 19 Styczeń 2024  19:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!
 2. Niesamowity występ zespołu Classic w Pustkowie! To najlepszy band w disco polo? | VIDEO
 3. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
Reklama

  W świecie muzyki disco polo, gdzie każdy nowy utwór może stać się hitem na parkiecie, pojawia się nowość, która z pewnością zainteresuje miłośników gatunku. Chodzi o nową wersję popularnej piosenki "To Jest To", za którą oryginalnie odpowiada artysta znany jako Skolim. Remix, który ma szansę zawojować listy przebojów, został przygotowany przez ceniony w branży zespół producencki Dance 2 Disco. Co ciekawe, nowa odsłona utworu została stworzona zaledwie godzinę po oficjalnej premierze oryginalnej wersji.

  Dance 2 Disco - Mistrzowie Remixu

  Dance 2 Disco, zespół producencki znany z umiejętności tworzenia hitów, tym razem postanowili wziąć na warsztat utwór Skolima. Inspirując się stylem Ziggy X w utworze "This Rox", producenci wprowadzili do "To Jest To" nowe, klubowe brzmienie, które nadaje utworowi jeszcze więcej energii i dynamiki. Taki zabieg nie tylko odświeża utwór, ale też otwiera go na zupełnie nową publiczność, która szuka w muzyce disco polo nowoczesnych i energetycznych rytmów.

  Premiera remixu "To Jest To" od Skolima w wykonaniu Dance 2 Disco to znakomity przykład na to, jak dynamicznie może rozwijać się scena disco polo. Wprowadzenie elementów klubowych, dynamicznych beatów, a także inspiracja popularnymi trendami muzycznymi, pokazuje, że disco polo to gatunek, który potrafi się dostosować do zmieniających się gustów słuchaczy. Jest to też dowód na to, że artyści i producenci związani z tym gatunkiem nieustannie poszukują nowych rozwiązań i eksperymentują z brzmieniem, co może tylko przynieść korzyść całej branży.

  Warto więc śledzić, jak nowa wersja "To Jest To" będzie odbierana przez słuchaczy i czy remix utworu odniesie podobny sukces, co jego oryginalna wersja. Jeden jest pewien - w świecie disco polo nie brakuje miejsca na innowacje i świeże pomysły, a "To Jest To" w wersji Dance 2 Disco jest tego doskonałym przykładem.

  Reklama

  SKOLIM - To Jest To

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
  2. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  3. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  4. Skolim, Luxon i Velson na Oddziale Onkologicznym! Wzruszająca Wizyta Gwiazd Muzyki Tanecznej w Białymstoku! | VIDEO
  5. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
  6. Jesika znowu zaskakuje! Przygotowała NOWOŚĆ pt. 'Waniliowe wieczory' zobacz fragmenty premiery!
  7. Koniec z disco polo?! Sylwester w Zakopanem bez "Sylwestra Marzeń": Nowe zasady i pomysły burmistrza
  8. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie