2024-02-22T16:12:00+01:00 To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie". Niezwykłe połączenie muzyki, historii i patriotyzmu w teledysku "Szukaj mnie" od Defis i Camasutry. Odkryj artystyczną ucztę i nowy wymiar muzyki rozrywkowej. https://disco-polo.info/uploads/news/to-bedzie-wyjatkowe-polaczenie-defis-i-camasutra-w-utworze-pt-szukaj-mniejpg.jpg Disco-Polo.info

To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".


Niezwykłe połączenie muzyki, historii i patriotyzmu w teledysku "Szukaj mnie" od Defis i Camasutry. Odkryj artystyczną ucztę i nowy wymiar muzyki rozrywkowej.

Autor: Adam Begier, 22 Luty 2024  16:12
Źródło zdjęć: Michał Antczak
To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 2. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?
 3. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!

  Muzyka rozrywkowa, znana z żywiołowości i radości, wkroczyła w nową erę dzięki rewolucyjnym pomysłom twórców teledysku do przeboju "Szukaj mnie".

  Rewolucja na Scenie rozrywkowa: Nowe Oblicze "Szukaj mnie"

  Michał Antczak, Dawid Stec i Łukasz Cichy - trzej architekci nowej wersji utworu Seweryna Krajewskiego, zapowiadają prawdziwą rewolucję na muzycznej scenie. Teledysk, który mają zamiar stworzyć, nie jest zwykłą produkcją muzyczną. To ambitny projekt, mający na celu nie tylko odświeżenie klasycznego utworu, ale także ocalenie historii i budzenie patriotyzmu.

  Patriotyzm i Historia w Służbie Sztuki

  Symboliczny teledysk do "Szukaj mnie" ma opowiedzieć historię żołnierza, który opuszcza dom, aby bronić ojczyzny. Takie połączenie polskiej historii z muzyką rozrywkową to śmiałe i nowatorskie przedsięwzięcie. Twórcy, w tym reżyser Paweł Pilipienko, dają wyraz swojej kreatywności i pasji, łącząc wizję artystyczną z patriotycznym przesłaniem.

  Lider grupy Defis, Karol Zawrotniak, w wojskowym mundurze, zapowiada, że teledysk będzie czymś więcej niż tylko muzyczną produkcją – stanie się artystyczną uczta dla zmysłów. Obraz ma przyciągać uwagę estetyką i pomysłowością, co jest obiecującym zwiastunem nowej jakości w rozrywkowa.

  tiktok.com/@kilermisjaskarb

  "Misja Skarb" – Eksploracja i Humor w Polskiej Telewizji

  Michał Antczak, Dawid Stec i Łukasz Cichy przenoszą swoją pasję do eksploracji historii Polski na ekrany telewizorów. W swoim programie "Misja Skarb" zabiorą widzów w podróż po najciekawszych zakątkach naszego kraju, łącząc solidną dawkę humoru z pasjonującymi odkryciami.

  Muzyka rozrywkowa – Przeszłość i Przyszłość

  Czy "Szukaj mnie" w wykonaniu Defis i Camasutry stanie się nowym hitem, czy raczej powrotem do korzeni, ale z nową energią? Ten odświeżony utwór symbolizuje nie tylko miłość do ojczyzny, ale także ducha patriotyzmu, łącząc w sobie elementy przeszłości i przyszłości muzyki rozrywkowej.

  Realizacja tak ambitnego projektu jak teledysk do "Szukaj mnie" nie byłaby możliwa bez wsparcia wielu osób i instytucji. Karol Zawrotniak, lider Defis, podkreśla, że to jego pierwszy teledysk zrealizowany z takim rozmachem. Warto podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia – od aktorów, przez twórców strojów, po instytucje udostępniające swoje przestrzenie do filmowania.

  Galeria zdjęć:
  Plik Defis-i-Camasutra-1.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-6.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-5.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-4.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-3.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  2. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  3. Zaskakująca nowość Capitan Folk! Skrzypce w Disco Polo? Sprawdź, jak brzmi "Miłość Wymarzona"
  4. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
  5. Marcin Kotecki znów na topie! "Cały świat w dłoniach nieś" podbija serca fanów
  6. Gorąca premiera: Carmelovi - Ona Jest Jak Anioł! Przepiękna i ponętna główna bohaterka teledysku!
  7. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  8. Ten weselny utwór "Marysiu buzi daj" zna cała Polska! Posłuchaj na żywo w wykonaniu Demeters!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie