Reklama


Reklama

To będzie wielkie szaleństwo i zaskoczenie! Gwiazdor disco polo oczaruje rynek muzyczny?!

2019-05-02T06:00:00+02:00 To będzie wielkie szaleństwo i zaskoczenie! Gwiazdor disco polo oczaruje rynek muzyczny?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/to-bedzie-wielkie-szalenstwo-i-zaskoczenie-gwiazdor-disco-polo-czaruje-rynek-muzyczny-1556484319.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: fot. Oczami Serca
Reklama


Ogólna

Największa niespodzianka w świecie disco polo?!

Reklama

Andre to zespół, który przyczynił się bardzo mocno do powrotu muzyki disco polo. Dzięki m.in produkcji pt. "Ale Ale Aleksandra" muzyka disco polo stałą się najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Polsce.

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Andrzej Marcysiak to przystojny i bardzo uzdolniony wokalista, który wiele uwagi i starań realizuje przed wypuszczeniem swojej nowej produkcji. Lada moment na rynku disco polo pojawi się totalne zaskoczenie i niesamowite szaleństwo od zespołu Andre i znanego producenta muzycznego Serenit'iego.

Tym razem podeszliśmy do piosenki z humorem ale przede wszystkim z dużym dystansem. Piosenka opowiada o dwojgu zakochanych, którzy kiedy wszystko dookoła kwitnie udają się na łąkę tam napotykają przeszkodę a jest nim Bąk. No któż z nas się nie boi bączka - powiedział na Andrzej Marcysiak.

Realizacją wideoklipu zajął się Piotrek Smoleński, który m.in. odpowiadała za teledysk zespołu Mig, czy grupy Enej. Efekty prac już niebawem. Może to być jedna z najbardziej zaskakujących premiera w świecie disco polo w tym roku!

Zobacz również: Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  2. Cudowne chwile w życiu wokalisty disco polo! Artysta otrzymał wzruszający prezent!
  3. Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.