Reklama


Reklama

To będzie trudny poród dla gwiazdy disco polo! Obawy przed narodzinami wyczekiwanego dziecka!

2018-11-29T20:40:00+01:00 To będzie trudny poród dla gwiazdy disco polo! Obawy przed narodzinami wyczekiwanego dziecka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/to-bedzie-trudny-porod-dla-gwiazdy-disco-polo-obawy-przed-narodzinami-wyczekiwanego-dziecka-1543410390.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Popularna prezenterka disco polo nie ukrywa, że bardzo boi się cesarskiego cięcia, bo to nic innego jak operacja.

Reklama

Jej wyczekany synek przyjdzie na świat na początku przyszłego roku w szpitalu bielańskim.Ze względów zdrowotnych będzie to cesarskie cięcie. – Gdy miałam 13 lat, podczas skoku w dal na lekcji WF-u złamałam kość ogonową. Niestety, źle się zrosła i, odkąd zaszłam w ciążę, czuję to dotkliwie.Przyjmuję zastrzyki sterydowe, żeby złagodzić ból – wyznaje nam Edyta Folwarska.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Lekarz już zapowiedział, że nie będzie mogła rodzić siłami natury. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo boi się cesarskiego cięcia, bo to nic innego jak operacja. Ale skoro tak będzie lepiej dla niej i dla Tadzia, nie zamierza dyskutować z zaleceniem lekarskim.

Rozwiązanie ciąży gwiazdy disco polo już na początku roku.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.