2019-12-21T07:30:00+01:00 To będzie totalny sztos w świecie disco polo! Jorrgus przygotował rewelacyjną produkcję! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/to-bedzie-totalny-sztos-w-swiecie-disco-polo-jorrgus-przygotowal-rewelacyjna-produkcje-1576844927.jpg

To będzie totalny sztos w świecie disco polo! Jorrgus przygotował rewelacyjną produkcję!

Redakcja , 21 Grudzień 2019  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
To będzie totalny sztos w świecie disco polo! Jorrgus przygotował rewelacyjną produkcję!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Można wnioskować, że ta piosenka przerodzi się w błyskawicznym tempie w niepodważalny i niekomercyjny przebój

Reklama

Wiemy, w jakie klimaty uderzył uwielbiany wokalista disco polo, Jerzy Szuj. Nikt, by się tego po nim nie spodziewał. Czy to będzie najlepsza premiera na koniec 2019 roku?

Zobacz również: Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!

Nowość będzie zatytułowana „Uzależniłaś mnie” , a premiera teledysku została zaplanowana pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a zabawą sylwestrową – dokładnie 28 grudnia o godzinie 10:00.

Po zwiastunie można wnioskować, że ta piosenka przerodzi się w błyskawicznym tempie w niepodważalny i niekomercyjny przebój. Biorąc pod uwagę datę premiery, ciężko jest napisać, że kawałek stanie się jedynie hitem roku, a ewidentnie ma szanse stać się przebojem na długie lata.

Jerzy Szuj ma w sobie coś, czego wielu artystom brakuje. W szczególności młodym, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, w którym kierunku chcą, aby ich twórczość zmierzała.

Wokalista grupy Jorrgus dzięki swojemu doświadczeniu w branży disco polo, idzie swoją ścieżką i nie rozgląda się na boki, co jak widać - wychodzi jemu na dobre. „Uzalezniłaś mnie” na pewno podbije stacje radiowe.

Takie utwory bronią się same. Kto już nie może się doczekać?

Zobacz również: Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  2. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  3. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  4. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  5. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  6. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami