Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-29T12:07:00+02:00 To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą! https://disco-polo.info/uploads/news/znakomita-premiera-disco-polo-bedzie-hitjpg.jpg
Reklama

To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!

Redakcja , 29 Marzec 2021  12:07
To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Perfekcyjna kompilacja najlepszej muzyki i treści. Nie przegapcie tej perełki

Reklama

Ogromne grono fanów muzyki disco polo z zapartym tchem wyczekuje muzycznych nowości. Te pojawiają się z niemal przedpandemiczną częstotliwością i z jeszcze większą mocą zachwycają słuchaczy.

Zobacz również: Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!

Piosenki muzyki tanecznej, zwracają na siebie uwagę znakomitą muzyką, świetnym tekstem i doskonale zrealizowanym teledyskiem. Najnowsza propozycja do tych trzech aspektów dokłada jeszcze jeden - tytuł "Cała płonę". Wspomniany utwór , to drugi singiel świętokrzyskiego zespołu Wpada w Ucho. Tym razem jest to połączenie tanecznego bitu ze spokojnym wstępem. Refren jest wyjątkowo melodyjny, ale podziw budzi również dynamiczna solówka saksofonowa. Przypomnijmy! Zespół powstał w czerwcu 2019 roku.

Tworzy go trójka młodych ludzi z Kielc i okolic. Wiktoria, Emil i Michał. Debiutancki utwór pt. "Miłość", na dobre zagościł w mediach społecznościowych, jak również w muzycznych stacjach telewizyjnych. Teledysk do najnowszego utworu, w całości został nagrany w Kielcach i bliskich okolicach.

Pojawiły się ujęcia na terenach Centrum Nauki Leonardo da Vinci, Rezerwacie przyrody Kadzielnia i Barcza. Całość, to perfekcyjna kompilacja najlepszej muzyki i treści. Nie przegapcie tej perełki. Już niedługo może mówić o niej cała Polska.

Zobacz również: Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?

Reklama
Zobacz teledysk: WPADA W UCHO - Cała płonę
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  2. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  3. Wokalista disco polo postawił na beztroskie wakacje bez liczenia gotówki w portfelu!
  4. Gwiazdor disco polo przyłapany z ogromną strzelbą w rękach?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej