Reklama


Reklama

To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu zespołom!

2020-05-20T18:00:00+02:00 To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu zespołom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/genialna-premiera-od-zespolu-after-party-jest-juz-dostepna-to-bedzie-hit-nadchodzacych-wesel-1589982234.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję

Reklama

Patryk Pegza, który jest liderem i wokalistą jednej z gorętszych formacji w świecie disco polo wie, jak sprawić, aby stać się obiektem westchnień każdej kobiety. „Dam jej biały welon i obrączki dwie” taki jest tytuł najnowszej piosenki od zwariowanej grupy After Party.

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo!

Patryk Pegza przeszedł samego siebie, będziecie w szoku, gdy przesłuchacie tej propozycji. Jest zupełnie w odmiennych klimatach niż dotychczasowa twórczość zespołu. Ambicja nie pozwala Patrykowi nagrać piosenki, która byłaby wbrew jego zasadom, bądź też nie nawiązywałaby w jakimś stopniu do jego osobowości.

Artysta w branży disco polo dał się poznać między innymi z takich utworów, jak „Ona lubi pomarańcze” , „Aby nam się dobrze żyło” , „Tylko ona jedyna” i „Zawsze moja wina”. Piosenki od After Party napawają pozytywną energią i co więcej, przeradzają się w wielkie przeboje.

Nie było sytuacji, żeby Patryk wydał kawałek, który przeszedłby obojętnie wokół odbiorców czy też największych rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Nie ma wątpliwości, że podobnie będzie w przypadku nowego utworu pod tytułem „Dam jej biały welon i obrączki dwie”. Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko.

Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję. Wokalista i lider After Party, z premiery na premierę, coraz bardziej zaskakuje. Jak wam się podoba nowość pt. „Dam jej biały welon i obrączki dwie”?

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  2. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.