2020-05-20T18:00:00+02:00 To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/genialna-premiera-od-zespolu-after-party-jest-juz-dostepna-to-bedzie-hit-nadchodzacych-wesel-1589982234.jpg Disco-Polo.info

To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu zespołom!


Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję

Autor: Goliat, 20 Maj 2020  18:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe
To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu zespołom!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sumptuastic i Matt Palmer w duecie! HIT?! Znane gwiazdy zaskakują nowością „Ruszam W Drogę”
 2. Szlagierowy Zawrót Głowy – Muzyczny Fenomen Dwóch Pokoleń! Bilety wyprzedają się błyskawicznie!
 3. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!
Reklama

Patryk Pegza, który jest liderem i wokalistą jednej z gorętszych formacji w świecie disco polo wie, jak sprawić, aby stać się obiektem westchnień każdej kobiety. „Dam jej biały welon i obrączki dwie” taki jest tytuł najnowszej piosenki od zwariowanej grupy After Party.

Zobacz również: Klaudia Zielińska z nowym letnim hitem! Fani "Nie mogę przestać jej słuchać"Gwiazda podbija tym media VIDEO

Patryk Pegza przeszedł samego siebie, będziecie w szoku, gdy przesłuchacie tej propozycji. Jest zupełnie w odmiennych klimatach niż dotychczasowa twórczość zespołu. Ambicja nie pozwala Patrykowi nagrać piosenki, która byłaby wbrew jego zasadom, bądź też nie nawiązywałaby w jakimś stopniu do jego osobowości.

Artysta w branży disco polo dał się poznać między innymi z takich utworów, jak „Ona lubi pomarańcze” , „Aby nam się dobrze żyło” , „Tylko ona jedyna” i „Zawsze moja wina”. Piosenki od After Party napawają pozytywną energią i co więcej, przeradzają się w wielkie przeboje.

Nie było sytuacji, żeby Patryk wydał kawałek, który przeszedłby obojętnie wokół odbiorców czy też największych rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Nie ma wątpliwości, że podobnie będzie w przypadku nowego utworu pod tytułem „Dam jej biały welon i obrączki dwie”. Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko.

Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję. Wokalista i lider After Party, z premiery na premierę, coraz bardziej zaskakuje. Jak wam się podoba nowość pt. „Dam jej biały welon i obrączki dwie”?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Wakacyjny Koncert Gwiazd - Disco Polo w Opolu 2024 - Najważniejsze informacje. Zdobądź bilety VIP!
 2. Dejw i Moozi z nowym hitem "Boomerang"! Niespodziewane połączenie podbija sieć!
 3. Zaskakujący powrót grupy Amant! Patryk Michalczak prezentuje swój nowy utwór! Gorąca premiera!
 4. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!
 5. MixDance feat. R.V.G. w nowej produkcji 'Bo Ona Jest'! Premiera
 6. Czy nowy utwór DiscoPrince'a to przebój lata? Sprawdź, jak piosenka "Nie wiem nic" podbija serca fanów w klimatycznym teledysku z Sopotu!
 7. Damian Sółkowski z Suesto: Nowa Romantyczna Produkcja "Polećmy do Gwiazd"
 8. Mega premiera: Detmi wraca z przebojem '9 żyć'! Czy to nowy hit disco?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie