Reklama
Polecamy


Reklama

To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu zespołom!

2020-05-20T18:00:00+02:00 To będzie hit nadchodzących wesel?! Uwielbiana grupa disco polo podniosła tą produkcją poprzeczkę wielu zespołom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/genialna-premiera-od-zespolu-after-party-jest-juz-dostepna-to-bedzie-hit-nadchodzacych-wesel-1589982234.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję

Reklama

Patryk Pegza, który jest liderem i wokalistą jednej z gorętszych formacji w świecie disco polo wie, jak sprawić, aby stać się obiektem westchnień każdej kobiety. „Dam jej biały welon i obrączki dwie” taki jest tytuł najnowszej piosenki od zwariowanej grupy After Party.

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Patryk Pegza przeszedł samego siebie, będziecie w szoku, gdy przesłuchacie tej propozycji. Jest zupełnie w odmiennych klimatach niż dotychczasowa twórczość zespołu. Ambicja nie pozwala Patrykowi nagrać piosenki, która byłaby wbrew jego zasadom, bądź też nie nawiązywałaby w jakimś stopniu do jego osobowości.

Artysta w branży disco polo dał się poznać między innymi z takich utworów, jak „Ona lubi pomarańcze” , „Aby nam się dobrze żyło” , „Tylko ona jedyna” i „Zawsze moja wina”. Piosenki od After Party napawają pozytywną energią i co więcej, przeradzają się w wielkie przeboje.

Nie było sytuacji, żeby Patryk wydał kawałek, który przeszedłby obojętnie wokół odbiorców czy też największych rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Nie ma wątpliwości, że podobnie będzie w przypadku nowego utworu pod tytułem „Dam jej biały welon i obrączki dwie”. Patryk Pegza stawia poprzeczkę naprawdę wysoko.

Wykonawcom trudno będzie przebić tę propozycję. Wokalista i lider After Party, z premiery na premierę, coraz bardziej zaskakuje. Jak wam się podoba nowość pt. „Dam jej biały welon i obrączki dwie”?

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.