2021-06-06T17:28:00+02:00 Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-uwielbianego-zespolu-disco-polo-scena-prawie-zaplonelajpg.jpg

Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony!

Redakcja , 06 Czerwiec 2021  17:28
Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony!
Źródło zdjęć: facebook.com/discoboyspolska

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Niezwykle żywiołowy wokalista disco polo porwał tłumy do wspólnej zabawy.

Reklama

Niezwykle żywiołowy wokalista disco polo porwał tłumy do wspólnej zabawy!

Zobacz również: Tłumy fanów na koncercie popularnego wokalisty disco polo! Czadoman dał z siebie wszystko! Zobaczcie gorące VIDEO

Cała Polska cierpliwie czekała na dzień, w którym zniesione zostaną obostrzenia, a branża disco polo będzie mogła spokojnie wrócić do życia! Ten dzień wreszcie nadszedł! Już dawno żadna informacja nie wywołała tak pozytywnej reakcji na twarzach fanów!

Reklama

Discoboys to uwielbiany artysta, który w disco polo zasłynął takimi hitami jak: “Jeśli tylko byś chciała”, czy “Złote kolce”. Te piosenki osiągnęły na YouTube wielomilionowe wyświetlenia!

Niektórzy już stracili nadzieję, że to się kiedyś stanie! Okazuje się, że cierpliwość popłaca, ponieważ koncerty wreszcie wróciły do życia! Wielbiciele disco polo spragnieni dobrej zabawy, tłumnie ruszyli na imprezy! I chociaż odbywają się one głównie na świeżym powietrzu, to jednak nikomu to nie przeszkadza! Liczy się przecież dobra zabawa!

Discoboys opublikował w sieci fragment ze swojego koncertu, który odbył się zaledwie kilka dni temu!  Niektórzy artyści zastanawiali się, czy po takiej przerwie ludzie będą chcieli jeszcze przychodzić na imprezy? Okazuje się, że ich obawy były bezpodstawne, a pod sceną pojawił się tłum fanów! To istne szaleństwo!

Kamil, lider zespołu, to prawdziwy wulkan energii! Widać, że bycie na scenie, to jego prawdziwy żywioł! Artysta nie tylko świetnie śpiewa, ale posiada także niezwykły dar do robienia show na scenie. W trakcie koncertu scena pod nim prawie zapłonęła!

Reklama

Niezwykle żywiołowy wokalista disco polo porwał tłumy do wspólnej zabawy. Sądząc po minach uczestników, była to niezwykle udana godzina w towarzystwie Discoboys. Brawa dla chłopaków! Oni wiedzą, jak rozkręcić każdą imprezę!

Zobacz również: Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca długimi nogami w słonecznej Hiszpanii! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo!

Reklama
Zobacz teledysk: Discoboys - Ona dziś nie chciała
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!
  2. Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną!
  3. Koncerty disco polo bez publiczności?! Rusza kolejna edycja! Plejada gwiazd na scenie!
  4. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!
  5. Gwiazdor disco polo stworzył hit uwielbianej drużyny piłkarskiej! Co na to kibice?!
  6. Ponętna gwiazda disco polo czaruje swoim ciałem! Gwiazda zdradziła fanom skrywany sekret!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami