2021-07-25T14:20:00+02:00 Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-slicznej-wokalistki-disco-polo-artystka-rzucila-wszystkich-na-kolanajpg.jpg

Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!

Redakcja , 25 Lipiec 2021  14:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Wokalistka disco polo sprawiła, że podczas jej występu scena pod nią prawie aż zapłonęła! Spory udział w tym fakcie miały także dziewczyny z Dance Progress, które zadbały o ciekawą oprawę taneczną

Reklama

Występ ślicznej wokalistki disco polo sprawił, że jej fani na godzinę zapomnieli o całym świecie!

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!

WYJĄTKOWY KONCERT WOKALISTKI DISCO POLO INESS

Koncerty na dobre wróciły do życia. Fani spragnieni widoku swoich ukochanych idoli wreszcie mogą wyjść z domu i pobawić się w rytmach największych hitów disco polo!

Iness to popularna wokalistka disco polo, która na swoim koncie ma takie hity jak: “Oczy migdałowe”, “Serca bicie”, czy “Modliszka”. Artystka może poszczycić się ogromną rzeszą fanów, którzy w mediach społecznościowych śledzą każdy jej krok!

Urocza Iness wrzuciła do sieci zdjęcie ze swojego ostatniego koncertu, który odbył się w miejscowości Wiśniew. Na fotce widać tłumnie zgromadzoną publiczność, na której twarzach widnieje promienny uśmiech! To właśnie występ ślicznej wokalistki disco polo sprawił, że jej fani na godzinę zapomnieli o całym świecie!

Reklama

SHOW TANCEREK Z DANCE PROGRESS 

Koncerty Iness charakteryzują się niezwykłą energią, która błyskawicznie udziela się jej słuchaczom. Aneta sprawiła, że podczas jej występu scena pod nią prawie aż zapłonęła! Spory udział w tym fakcie miały także dziewczyny z Dance Progress, które zadbały o ciekawą oprawę taneczną. To było niezapomniane przeżycie, którego fani artystki długo nie zapomną!

Iness szykuje kolejne niespodzianki dla swoich wielbicieli! Wokalistka disco polo ukończyła niedawno zdjęcia do nowego klipu, który nosić będzie tytuł “Kozak”. Premiera teledysku odbędzie się już niedługo. Fani Anety muszą uzbroić się w cierpliwość!

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo pokazał coś niesamowitego! Fani nie mają wątpliwości - to prawdziwa muzyczna petarda!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  2. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca długimi nogami w nowym reality show! To będzie telewizyjny hit tej jesieni?!
  3. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!
  4. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  5. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  6. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami