2021-04-14T18:33:00+02:00 Teresa Werner w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocącą wiadomość! https://disco-polo.info/uploads/news/teresa-werner-w-zalobie-zegna-przyjacielajpg.jpg

Teresa Werner w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocącą wiadomość!

Redakcja , 14 Kwiecień 2021  18:33
Teresa Werner w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocącą wiadomość!
Źródło zdjęć: facebook.com/teresawernerpl
Reklama

Diva szlagierowej sceny w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocące wieści

Reklama

Trudne chwile przed wielką Divą szlagierowej sceny. W minioną niedzielę zmarł Krzysztof Szwed, wieloletni menager artystki, a przede wszystkim jej przyjaciel.

Zobacz również: Zobaczcie jej figurę! Magda Narożna ostro trenuje! Gwiazda grupy Piękni i Młodzi daje z siebie wszystko!

To dzięki niemu wokalistka w dużej mierze zawdzięcza swój sukces. Szwed był bowiem także kompozytorem wielu jej utworów, skutecznym promotorem, a nawet prywatnym kierowcą.

Od blisko dekady dzielili razem radości i smutki, sukcesy i porażki. Niektórzy plotkowali nawet o ich rzekomym romansie, zapominając, że Teresa od wielu lat zakochana jest w swoim mężu Wiesławie. Niestety plotki zawsze są niechcianą ceną popularności.

Krzysztof Szwed był także właścicielem Wydawnictwa Eska, które zajmowało się wydawaniem płyt znanych śląskich wykonawców. Współpracował z największymi tuzami polskiej muzyki. To on wylansował słynnego Sławomira, dzięki Szwedowi wróciła też moda na góralską muzykę, którą zapoczątkował Paweł Gołecki. Był także producentem programu “Śląska Karuzela”, emitowanego na antenie TVS. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. W tym przypadku będzie jednak ciężko o zastępstwo.

Zmarł Krzysztof Szwed Nie da się opisać wszechogarniającego smutku i bólu po stracie tak bardzo bliskiej mi osoby, Przyjaciela od serca, Managera najwspanialszego na świecie, któremu zawdzięczam tak wiele. Jego wiara we mnie była tak ogromna, że nikt nie był w stanie jej zburzyć. Dziesięć wspólnych lat, dziesięć lat pięknej historii, przeżyć, planów, projektów, ponad tysiąc koncertów, tras koncertowych, zawsze razem. Niewyobrażalnie oddany z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem zawodowym, kreatywnością i wrażliwością muzyczną. Pozostały otwarte wspólne projekty, jego wspaniałe kompozycje do których miałam napisać teksty. Krzysiu Obiecuję, że to zrobię i zaśpiewam je dla Ciebie. Usłyszy je cały świat. Pozostaniesz na zawsze głęboko w moim sercu. Kiedyś spotkamy się i zagramy wspólny koncert na niebiańskiej scenie. - napisała na swoim profilu Teresa Werner 

Śmierć Krzysztofa Szweda była w ostatnim czasie niejedynym smutnym wydarzeniem w szlagierowej branży. Kilkanaście tygodni temu zmarł także Bogdan Tyc, właściciel konkurencyjnego wydawnictwa Box Music. Śmierć obu panów spowodowała wielki smutek wśród artystów. Mamy nadzieję, że będą to już ostatnie tak tragiczne wiadomości ze szlagierowego podwórka.

Zobacz również: Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi

Reklama
Zobacz teledysk: Teresa Werner - Sekret miłości
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Magda Narożna prosi o pomoc! Sytuacja zrobiła się już dramatyczna!
  2. Piękna wokalistka zachwyca swoim pięknem! Opadną Wam szczęki! Jest już zaręczona!
  3. Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!
  4. Zjawiskowo piękna żona Artysty disco polo robi wielką karierę! Swym blaskiem przyćmiewa wiele gwiazd!
  5. Szalona fryzura Magdy Narożnej! Tak królowa disco polo jeszcze nie wyglądała!
  6. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama