2024-03-26T18:38:00+01:00 Horror znanej wokalistki disco polo! Ktoś postrzelił Jej kota w oko! Zwierzę zmarło, trwają poszukiwania Tragedia Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky. W jej rodzinnym mieście Pożary kotka wokalistki padła ofiarą brutalnego ataku. Przeczytaj więcej o tym wstrząsającym wydarze https://disco-polo.info/uploads/news/to-prawdziwe-bestialstwo-ktos-postrzelil-kotke-gwiazdy-disco-polo-nie-udalo-sie-jej-uratowacpng.png Disco-Polo.info

Horror znanej wokalistki disco polo! Ktoś postrzelił Jej kota w oko! Zwierzę zmarło, trwają poszukiwania zbrodniarza!


Tragedia Angeliki Żmijewskiej z zespołu Topky. W jej rodzinnym mieście Pożary kotka wokalistki padła ofiarą brutalnego ataku. Przeczytaj więcej o tym wstrząsającym wydarzeniu.

Autor: Adam Begier, 26 Marzec 2024  18:38
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Horror znanej wokalistki disco polo! Ktoś postrzelił Jej kota w oko! Zwierzę zmarło, trwają poszukiwania zbrodniarza!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie ma sobie równych?! Tak wokalistka disco polo skrada serca Polaków swoim wizerunkiem!
 2. "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?
 3. Nowość - Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" - Mega premiera! W teledysku zwyciężczyni programu Top Model!
Reklama

  Angelika Żmijewska, znana w świecie muzyki disco polo jako wokalistka zespołu Topky, zmaga się z bolesną stratą. Jej kochana kotka, będąca dla niej niczym członek rodziny, padła ofiarą straszliwego czynu w rodzinnej miejscowości artystki, Pożarach. Niestety, mimo prób ratunkowych, życia zwierzęcia nie udało się uratować.

  Tragiczne wydarzenie w życiu znanej wokalistki disco polo

  Angelika Żmijewska przebywa aktualnie na wakacjach. Niestety gwiazda disco polo otrzymała wiadomość, która zamieniła odpoczynek w koszmar. Kotka, będąca jej oczkiem w głowie, została brutalnie postrzelona w oko. To zdarzenie rzuca cień na lokalną społeczność miejscowości Pożary i wstrząsa fanami artystki oraz miłośnikami zwierząt.

  Ta tragiczna sytuacja podnosi ważny problem – bezmyślne i okrutne traktowanie zwierząt. Jest to zarówno prawny jak i moralny problem, wymagający natychmiastowej reakcji i świadomości społecznej. Incydent w Pożarach pokazuje, że przemoc wobec zwierząt jest realnym problemem, który nie może być ignorowany.

  Muzyka disco polo w cieniu osobistej tragedii! Gwiazda disco polo szuka zbrodniarza 

  Angelika Żmijewska, mimo swojej kariery i sukcesów na scenie muzyki disco polo, przypomina nam, że gwiazdy to również zwykli ludzie, zmagający się z podobnymi problemami co wszyscy. Ten tragiczny incydent pokazuje ludzką stronę artystki, jej więź z naturą i miłość do zwierząt. Wokalistka o tym dramacie poinformowała w swoich mediach społecznościowych 

  Jakiś podły o obrzydliwy człowiek z mojej wsi Pożary postrzelił pistoletem na śrut moją kocie w oko... próbowaliśmy ja ratować, nie przetrwała operacji. Ta wioska jest mała więc na pewno ktoś coś wie! Będę wdzięczna za informacje!

  Strata ukochanego zwierzęcia to bolesne przeżycie dla każdego, a w przypadku Angeliki Żmijewskiej z Topky, ta tragedia spotęgowała się okrucieństwem czynu. Incydent ten przypomina o potrzebie większej świadomości na temat traktowania zwierząt oraz o konsekwencjach, jakie niosą za sobą takie czyny. Współczujemy artystce i wyrażamy nadzieję na to, że sprawca zostanie szybko odnaleziony i pociągnięty do odpowiedzialności.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Angelika-zmijewska---Kotka-2.jpg
  Plik Angelika-zmijewska---Kotka-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls w letniej ofensywie: Nowe teledyski już w czerwcu!
  2. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
  3. Gwiazda Disco Polo Wystąpi w Domaniewicach! Szykujcie się na niezapomniany festyn rodzinny
  4. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
  5. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
  6. Znany HIT disco polo Lekcja Miłości trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?!
  7. Mega premiera: DiscoBoys – „Z Tobą”: Niezwykła premiera! Niesamowite zaskoczenie!
  8. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie