Reklama
Polecamy


Reklama

Teraz ktoś inny rządzi w jej życiu! Gwiazda disco polo w szczerej wypowiedzi o swoim dziecku!

2019-08-08T15:30:00+02:00 Teraz ktoś inny rządzi w jej życiu! Gwiazda disco polo w szczerej wypowiedzi o swoim dziecku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/teraz-ktos-inny-rzadzi-w-jej-zyciu-gwiazda-disco-polo-w-szczerej-wypowiedzi-o-swoim-dziecku-1565210437.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ostatnie miesiące zmieniły ją. Odkryła też. Pięknieje w sobie wielkie pokłady cierpliwości.

Reklama

Kiedy niedawno została mamą po raz pierwszy, była pełna obaw, czy sprosta czekającym ją zadaniom. – Pojawienie się mojego syna Tadeusza wiele zmieniło – wyznaje Edyta Folwarska.

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

– Nadal prowadzę imprezy, ale to maluch jest najważniejszy. Bywa, że po nieprzespanej nocy, biegnę na wywiady. Już nie jestem taka perfekcyjna, ale za to nauczyłam się cierpliwości – wyjaśnia prezenterka. Szybko przekonała się, że nie potrafi złościć się na syna. Nawet, gdy jest zmęczona, jeden uśmiech Tadzia wynagradza jej każde matczyne poświęcenie.

Ich świat we troje Dla dziecka i swojego partnera, Daniela Kaniewskiego zwolniła tempo zawodowe, ale nie zamierza całkowicie rezygnować z pracy. Dzięki wsparciu mamy i ukochanego nie tyko spełnia się w roli dziennikarki i prowadzącej imprezy plenerowe, ale również może zaplanować czas tylko na kobiece przyjemności.

– Intensywnie myślę nad żłobkiem. Znalazłam nawet sportowo-językowy, by syna od najmłodszych lat ukierunkować na sport. Ale do pierwszych urodzin będzie tylko ze mną, Danielem i babcią Jolą – dodaje. Gwiazda już zauważyła,że dziecko wiele zmienia w relacji z partnerem. – Daniel jest cudownym ojcem.

Wstaje w nocy do Tadzia, pomaga mi przy karmieniu malucha. Często mówi, że już nie może się doczekać, gdy z synem pogada o męskich sprawach. Ale też jest wyrozumiały i czuły w stosunku do mnie.

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Stara się też, byśmy mieli czas tylko dla siebie – podsumowuje. 

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  2. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  3. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.