Reklama


Reklama

Teraz ktoś inny rządzi w jej życiu! Gwiazda disco polo w szczerej wypowiedzi o swoim dziecku!

2019-08-08T15:30:00+02:00 Teraz ktoś inny rządzi w jej życiu! Gwiazda disco polo w szczerej wypowiedzi o swoim dziecku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/teraz-ktos-inny-rzadzi-w-jej-zyciu-gwiazda-disco-polo-w-szczerej-wypowiedzi-o-swoim-dziecku-1565210437.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ostatnie miesiące zmieniły ją. Odkryła też. Pięknieje w sobie wielkie pokłady cierpliwości.

Reklama

Kiedy niedawno została mamą po raz pierwszy, była pełna obaw, czy sprosta czekającym ją zadaniom. – Pojawienie się mojego syna Tadeusza wiele zmieniło – wyznaje Edyta Folwarska.

Zobacz również: Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

– Nadal prowadzę imprezy, ale to maluch jest najważniejszy. Bywa, że po nieprzespanej nocy, biegnę na wywiady. Już nie jestem taka perfekcyjna, ale za to nauczyłam się cierpliwości – wyjaśnia prezenterka. Szybko przekonała się, że nie potrafi złościć się na syna. Nawet, gdy jest zmęczona, jeden uśmiech Tadzia wynagradza jej każde matczyne poświęcenie.

Ich świat we troje Dla dziecka i swojego partnera, Daniela Kaniewskiego zwolniła tempo zawodowe, ale nie zamierza całkowicie rezygnować z pracy. Dzięki wsparciu mamy i ukochanego nie tyko spełnia się w roli dziennikarki i prowadzącej imprezy plenerowe, ale również może zaplanować czas tylko na kobiece przyjemności.

– Intensywnie myślę nad żłobkiem. Znalazłam nawet sportowo-językowy, by syna od najmłodszych lat ukierunkować na sport. Ale do pierwszych urodzin będzie tylko ze mną, Danielem i babcią Jolą – dodaje. Gwiazda już zauważyła,że dziecko wiele zmienia w relacji z partnerem. – Daniel jest cudownym ojcem.

Wstaje w nocy do Tadzia, pomaga mi przy karmieniu malucha. Często mówi, że już nie może się doczekać, gdy z synem pogada o męskich sprawach. Ale też jest wyrozumiały i czuły w stosunku do mnie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Stara się też, byśmy mieli czas tylko dla siebie – podsumowuje. 

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  2. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  3. Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.