Reklama
Polecamy


Reklama

Ten zespół disco polo wydał najwięcej hitów?! Internauci pokochali grupę MIG!

2019-12-31T15:19:00+01:00 Ten zespół disco polo wydał najwięcej hitów?! Internauci pokochali grupę MIG! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/grupa-mig-z-najwieksza-iloscia-przebojow-to-najlepszy-zespol-disco-polo-w-historii-1577794604.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kanał formacji disco polo Mig to jeden z najbardziej rozwiniętych zarówno jeśli chodzi o muzykę disco polo, ale również o polskich artystów muzycznych

Reklama

Grupa Mig w bardzo szybkim tempie rozkochała w sobie miliony Polaków. Ich przeboje disco polo zna doskonale każdy fan dobrej zabawy. Ilość utworów, które w krótkim czasie po premierze stały się hitami jest naprawdę bardzo duża.

Zobacz również: Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!

Kto z Was nie zna takich produkcji grupy Mig jak "Wymarzona", czy "Miód malina". To właśnie te dwie piosenki są najpopularniejsze jeśli chodzi o repertuar grupy Mig. Ta pierwsze została odtworzona ponad 97 milionów razy, a druga 65 milionów. 

To jednak nie koniec hitów i bardzo popularnych utworów od zespołu disco polo. Grupa Mig ma również na swoim koncie takie utwory jak "Lalunia" (60 milionów), "Nie ma mocnych na Mariolę" (52 milinów), "Ona jedyna" (47 milionów), "Słodka wariatka" (36 milionów), "Do niej coś czuje" (25 milionów).

To najpopularniejsze piosenki zespołu Mig na ich kanale, które cały czas zyskują nowych odbiorców. Kanał formacji Mig to jeden z najbardziej rozwiniętych zarówno jeśli chodzi o muzykę disco polo, ale również o polskich artystów muzycznych.

Zespół Mig pojawia się również na najważniejszych imprezach w naszym kraju - Łódź Disco Fest, Benefis Zenona Martyniuka, Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie, Roztańczony PGE Narodowy. 

Czy te wszystkie sukces na koncie formacji Mig powodują, że to właśnie jest najpopularniejszy zespół disco polo w Polsce? 

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!

Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.