2021-12-08T18:50:00+01:00 Telewizja Polsat rozpoczęła przygotowania do wielkiego Sylwestra! W tym roku również nie zabraknie wielkic https://disco-polo.info/uploads/news/telewizja-polsat-rozpoczela-przygotowania-do-wielkiego-sylwestra-w-tym-roku-rowniez-nie-zabraknie-wielkich-hitach-disco-polopng.png
Reklama

Telewizja Polsat rozpoczęła przygotowania do wielkiego Sylwestra! W tym roku również nie zabraknie wielkich hitach disco polo?!

Redakcja , 08 Grudzień 2021  18:50
Telewizja Polsat rozpoczęła przygotowania do wielkiego Sylwestra! W tym roku również nie zabraknie wielkich hitach disco polo?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gwiazdy disco polo wystąpią w Sylwestra?! Pojawiły się pierwsze informacje


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Według nieoficjalnych informacji na sylwestrowym party pojawią się tacy wykonawcy disco polo jak: After Party, Czadoman, czy Daj to Głośniej!

Zobacz również: Chcesz zdobyć sławę?! Popularny gwiazdor disco polo poszukuje wokalistów do nowego projektu!

Sylwestrowa Moc Przebojów to wielkie wydarzenie, które rokrocznie przyciąga przed telewizory miliony widzów. Podczas tej niezwykłej nocy na jednej scenie prezentują się największe gwiazdy pop i disco polo!

Sylwestrowa impreza Polsatu przez ostatnie lata odbywała się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W ubiegłym roku z powodu pandemii koncert został odwołany, a stacja zorganizowała podobne wydarzenie we własnym studiu telewizyjnym. Jak będzie wyglądał Sylwester w tym roku? W sieci pojawiły się pierwsze informacje!

Reklama

Okazuje się, że popularny koncert Polsatu powraca na Stadion Śląski! Jak przekazali jego administratorzy już niedługo rozpocznie się na nim budowa ogromnej multimedialnej sceny, na której wystąpią topowe gwiazdy polskiej i światowej muzyki!

Sylwester telewizji Polsat 2021 pod znakiem gwiazd disco polo?

W pierwszej wersji komunikatu podano około 10-ciu wykonawców, którzy swoimi gorącymi hitami zabawiać będą widzów Polsatu. Godzinę później przekazano poprawioną informację, która nie zawierała już tej listy. Wygląda na to, że najważniejsze decyzje jeszcze nie zapadły!

Jeśli wykaz artystów, który przez chwilę widniał w sieci okaże się prawdziwy, to publiczność będzie mogła wyszaleć się do białego rana przy największych przebojach takich gwiazd jak: Doda, Sławomir, Bajm, Piersi, Dawid Kwiatkowski, After Party, Daj to Głośniej, czy Czadoman! Z tak mocnym składem Polsat ma szansę pobić każdą konkurencję!

Reklama

Na ostateczne decyzje musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Włodarze stacji w najbliższych dniach powinni zdradzić więcej szczegółów dotyczących Sylwestrowej Mocy Przebojów!

Zobacz również: Huczne urodziny znanej gwiazdy disco polo! Paula Karpowicz - Topky pokazała jak bawi | ZDJĘCIA

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Zaskakujące oblicze znanej gwiazdy disco polo! Elwira Matysiak – Casandra nagrała rockowy kawałek z kolegą z branży!
  2. Hojny gest Marcina Millera Boys! Gwiazdor disco polo zdecydował się na wyjątkową pomoc!
  3. Nowość od Top Girls pt. 'Rumieńce'! W klipie zobaczymy Szpilki, Jorrgusa, Extazy, BajorekD | VIDEO
  4. Karol Zawrotniak - Defis zaprezentował nową odsłonę swojego wielkiego hitu disco polo! Dynamiczne rytmy porywają do tańca!
  5. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  6. Niezwykła metamorfoza znanej i cudownej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali! Jak teraz wygląda?!
  7. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  8. Teresa Werner kusi swoim ciałem! Szlagierowa diwa odsłoniła swoje największe wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami