Reklama


Kriso - Odpowiedz mi

Adam Begier , 19 Lipiec 2018  18:08
Kriso - Odpowiedz mi
Reklama

Oglądaj teledysk Kriso - Odpowiedz mi

Kriso - Odpowiedz mi
Dotknij obrazek, aby odtworzyć

Tekst Piosenki - Kriso - Odpowiedz mi - MP3

Kriso - Odpowiedz mi https://disco-polo.info/uploads/teledyski/2018/07/kriso-odpowiedz-mi-1532016509.jpg Zapraszamy do oglądania teledysku: Kriso - Odpowiedz mi - Mp3 - Tekst piosenki 2018-07-19T18:08:29+02:00 2149 https://www.youtube.com/watch?v=hv7hp8_V-_s&featur https://www.youtube.com/watch?v=hv7hp8_V-_s&featur

Reklama

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Przeczytaj również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  2. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!
  3. Angelika Żmijewska Topky zachwyca idealną figurą! Fani: "Prześliczna jak Miss" To najpiękniejsza kobieta w disco polo?
  4. Zespół Classic podbił USA! Światowa kariera przed gwiazdami disco polo?!
  5. Sławomir Świerzyński napisał dla walczących Ukraińców piosenkę! Fani 'łzy się kręcą same' Artysta stworzył ją w dniu wybuchu wojny!
  6. Wokalistka disco polo błaga o pomoc! "(..) ta choroba chce zabrać naszą córeczkę" Wielki dramat rodziny!
  7. "Ona ma to coś" nowość Pablo zaskoczy wszystkich fanów disco polo?! Posłuchajcie nowości
  8. Angelika Żmijewska Topky korzysta z życia! Gwiazda planuje już kolejne wakacje i zachęca do podróży innych! Oferuje specjalną zniżkę!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA