Fair Play - Moja wariatka (Mr.Splite Remix)

Redakcja , 07 Czerwiec 2021  19:49

Reklama

Tekst Piosenki - Fair Play - Moja wariatka (Mr.Splite Remix) - MP3

https://disco-polo.info/uploads/teledyski/fair-play---moja-wariatka-mrsplite-remix.jpg Zapraszamy do oglądania teledysku: ”Fair Play - Moja wariatka (Mr.Splite Remix)” - Mp3 - Tekst piosenki. Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie) 2021-06-07T19:49:02+02:00 162 https://www.youtube.com/watch?v=CszA6BoZ49Q https://www.youtube.com/watch?v=CszA6BoZ49Q

Znasz tekst piosenki? wyślij go do nas

Reklama
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami

O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA