Reklama


As - Cyganoczka 2022

Adam Begier , 30 Wrzesień 2022  00:50
As - Cyganoczka 2022
Reklama

Oglądaj teledysk As - Cyganoczka 2022

As - Cyganoczka 2022
Dotknij obrazek, aby odtworzyć

Tekst Piosenki - As - Cyganoczka 2022 - MP3

As - Cyganoczka 2022 https://disco-polo.info/uploads/teledyski/as---cyganoczka-2022.jpg Zapraszamy do oglądania teledysku: As - Cyganoczka 2022 - Mp3 - Tekst piosenki 2022-09-30T00:50:23+02:00 215 https://www.youtube.com/watch?v=h7vW3UjVe88 https://www.youtube.com/watch?v=h7vW3UjVe88

Reklama

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Przeczytaj również:
  1. Sentymentalny powrót do przeszłości Marcina Millera!! Do sieci trafił historyczny album zespołu Boys ! To klasyka disco polo!
  2. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi walczy z kłopotliwymi dolegliwościami! Gwiazda disco polo potrzebuje pomocy specjalisty!
  3. Zespół Kadis z planem na życie! Zaskakująca nowość zachwyca internautów!
  4. Drapieżne wydanie Marleny z formacji Szpilki! Gwiazda skupiła na sobie całą uwagę internautów! CO piszą w komentarzach?!
  5. Gorące zdjęcia! Emilia Sanecka z zespołu Daj to Głośniej w wakacyjnej odsłonie! Piękna gwiazda disco polo wygląda jak znana modelka zza oceanu?!
  6. Bilety się wyprzedają! Największa halowa impreza disco polo Łódź Disco Fest 2022 już 19 listopada! Na scenie największe gwiazdy!
  7. Emilia Sanecka z zespołu Daj to Głośniej w zmysłowej sesji zdjęciowej! To zwiastun nowej produkcji uwielbianych gwiazd disco polo?!
  8. Uwagę zwraca Jej piękne ciało! Monika Chwajoł pokazała gorący kadr z nowego klipu!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA