Reklama
Polecamy


Reklama

Tego się nie spodziewaliśmy. „Gorzka zdrada” w zespole Majkel!

2017-12-02T12:57:00+01:00 Tego się nie spodziewaliśmy. „Gorzka zdrada” w zespole Majkel! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/tego-sie-nie-spodziewalismy-gorzka-zdrada-w-zespole-majkel-1512151603.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Wszystkich fanów zespołu uspokajamy. „Gorzka zdrada” to tytuł najnowszej produkcji zespołu Majkel stworzonej w duecie z Patrycją Płońską.

Reklama

Majkel to zespół godnie reprezentujący krainę muzyki disco polo, płynie w nim prawdziwa podlaska krew. Jego utwory cieszą się dużym powodzeniem wśród słuchaczy, a jego produkcje z dnia na dzień zyskują na popularności Michał Wszeborowski lider zespołu to młody 23 letni chłopak, pełen energii i ciekawych pomysłów.

Tym razem do wspólnej produkcji zaprosił bardzo zdolną Patrycję Płońską. I mimo że nowa piosenka nosić będzie tytuł „Gorzka zdrada” to zapewniamy że relację między artystami są bardzo dobre.  Efekty tej gorącej współpracy zobaczycie jeszcze przed świętami.

Łapcie kilka fotek z planu zdjęciowego.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciekawa koncepcja i oryginalne przejścia - formacja Stereo ruszyła na podbój disco polo!
  2. Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!
  3. Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.