2023-08-21T11:33:00+02:00 Tede i Marcin Miller na historycznym Festiwalu Muzyki Tanecznej: Odejście od norm klasycznego disco polo Tede i Marcin Miller na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie - historyczny występ i nowe brzmienia discopolo. Ewolucja gatunku muzycznego. https://disco-polo.info/uploads/news/tede-i-marcin-miller-na-historycznym-festiwalu-muzyki-tanecznejjpg.jpg Disco-Polo.info

Tede i Marcin Miller na historycznym Festiwalu Muzyki Tanecznej: Odejście od norm klasycznego disco polo


Tede i Marcin Miller na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie - historyczny występ i nowe brzmienia discopolo. Ewolucja gatunku muzycznego.

Autor: Adam Begier, 21 Sierpień 2023  11:33
Źródło zdjęć: Krzysztof Sałaj
Tede i Marcin Miller na historycznym Festiwalu Muzyki Tanecznej: Odejście od norm klasycznego disco polo
Wybrane dla Ciebie:
 1. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 2. Andre gwiazdą na imprezie firmowej! To najlepszy artysta na takie wydarzenia?
 3. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!

  W świecie muzyki, współprace artystyczne często prowadzą do powstania dzieł, które wzbudzają emocje i wpływają na kierunek muzycznych trendów. W tym roku Tede i Marcin Miller, lider zespołu Boys, połączyli siły, prezentując utwór "fiGGo faGGo". Występ na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie nie tylko dostarczył fanom unikalnych wrażeń, ale także zapisał się w historii jako odważny krok w kierunku odejścia od klasycznych schematów discopolo.

  Nowy Kierunek Disco polo i Hip Hopu?

  Tradycyjnie, muzyka discopolo była kojarzona z charakterystycznymi dźwiękami lat 80. i 90., które wciąż znajdują uznanie w sercach wielu słuchaczy. Jednakże, "fiGGo faGGo" jest dowodem na to, że gatunek ten może ewoluować i odważnie eksperymentować. Tede i Marcin Miller postawili na nowatorskie brzmienia i odmienne podejście do tworzenia muzyki tanecznej.

  Kreatywna Kombinacja Talentów

  Współpraca Tede, znanego z rapowej sceny, z Marcinem Millerem, ikoną discopolo, mogła wydawać się nieoczekiwana. Jednak to właśnie dzięki tej niekonwencjonalnej kolaboracji powstał utwór, który zaskoczył słuchaczy i przykuł uwagę krytyków muzycznych. To połączenie różnych stylów i perspektyw zaowocowało nowym i oryginalnym brzmieniem.

  Niezapomniany Występ na Żywo w Augustowie

  Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Augustowie, który odbył się 18 sierpnia, stał się areną dla historycznego występu. Tede pojawił się na scenie jako gość specjalny, wykonując "fiGGo faGGo" wraz z Marcinem Millerem. Ich występ został przyjęty z entuzjazmem przez zgromadzoną publiczność, która nie tylko bawiła się doskonale, ale także doceniła odwagę artystów w eksplorowaniu nowych muzycznych obszarów.

  Na Instagramie Tede pojawiło się zdjęcie z Augustowa, w którym artysta podziękował Marcinowi Millerowi za wspólną podróż muzyczną. W opisie zdjęcia Tede napisał: "No i co mi zrobisz? Wielkie dzięki królu Marcin Miller. Wiesz, że to historyczna chwila. Pozdrawiamy wszystkich przemiłych ludzi z tej imprezy i zapraszamy na najbliższe odcinki tedenovelii, gdyż materiał jest mocny mordulki."

  Galeria zdjęć:
  Plik Tede-i-Boys-1.jpg

  Sir Mich feat. Tede & Marcin Miller - fiGGo faGGo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  2. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  3. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
  4. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO
  5. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  6. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  7. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  8. "Zakochane" Swingera powracają w nowym wydaniu! Ta wersja stanie się hitem lata?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie