Reklama


Reklama

Taneczny przebój roku należy do Zenona Martyniuka! Fenomen wokalisty disco polo! Genialny występ!

2019-08-18T13:02:00+02:00 Taneczny przebój roku należy do Zenona Martyniuka! Fenomen wokalisty disco polo! Genialny występ! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/taneczny-przeboj-roku-nalezy-do-zenona-martyniuka-fenomen-wokalisty-disco-polo-genialny-wystep-1566126140.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

To najlepszy artysta disco polo w Polsce?

Reklama

Zenon Martyniuk to najbardziej rozpoznawalna postać w muzyce disco polo i nie tylko. Tysiące fanów śledzi jego profile w mediach społecznościowych, a utwory od Zenka cieszą się ogromną popularnością.

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Nic dziwnego, że w każdym konkursie na najlepszy utwór zazwyczaj wygra Zenon Martyniuk z grupą Akcent. To fenomen w świecie muzycznym, bo żaden inny artysta nie ma tylu nagród co król disco polo.

Zenon Martyniuk do swojego bogatej gabloty z nagrodami dołączył kolejną statuetkę. Wokalista disco polo podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach odebrał nagrodę za najbardziej taneczny utwór 2019 roku.

Mimo, że konkurencja była ogromna to właśnie Zenek zgarnął nagrodę i razem z publiką wykonał jeden z największych hitów disco polo pt. "Przez twe oczy zielone".

Piosenka lidera zespołu Akcent to obecnie najpopularniejsza propozycja disco polo w polskim internecie. Teledysk obejrzano ponad 172 miliony razy. To niebywały wyczyn.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!

Zenon Martyniuk na dobre wpisał się w historię muzyki disco polo - wielkimi hitami oraz niepowtarzalnymi wynikami w serwisach społecznościowych.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej
  2. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  3. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.