2023-11-27T19:18:00+01:00 "Tańczmy do Rana" - Justyna Lubas z najlepszą premierą tego roku?! Justyna Lubas i jej przełomowy hit "Tańczmy do Rana". Ponad 342 tysiące wyświetleń w 2 dni! Solowy sukces artystki w muzyce disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/tanczmy-do-rana---justyna-lubas-z-najlepsza-premiera-tego-rokujpg.jpg

"Tańczmy do Rana" - Justyna Lubas z najlepszą premierą tego roku?!

Autor: Adam Begier , 27 Listopad 2023  19:18
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Justyna Lubas i jej przełomowy hit "Tańczmy do Rana". Ponad 342 tysiące wyświetleń w 2 dni! Solowy sukces artystki w muzyce disco polo.Reklama

  Reklama

  Justyna Lubas, była wokalistka zespołu Top Girls, podbiła serca fanów swoją najnowszą piosenką i teledyskiem "Tańczmy do Rana". To muzyczne arcydzieło zdobywa serca słuchaczy i bije rekordy popularności na platformie YouTube. Ponad 342 tysiące wyświetleń w nieco ponad 2 dni to doskonały wynik, który świadczy o ogromnym sukcesie artystki.

  Rekordowa popularność na YouTube Justyny Lubas

  Tańczmy do Rana Justyny Lubas to prawdziwy hit! Już w pierwszych dniach od premiery teledysku, liczba wyświetleń znacząco przekroczyła magiczną granicę 342 tysięcy. To imponujący wynik, który potwierdza, że artystka nadal ma wielką moc przyciągania swoich fanów.

  "Solowy sukces Justyny Lubas"

  Po opuszczeniu zespołu Top Girls, Justyna Lubas zyskała niezależność artystyczną, co z pewnością przyniosło jej wiele korzyści. "Tańczmy do Rana" to dowód na to, że artystka świetnie radzi sobie jako solistka i potrafi zdobywać serca fanów swoją muzyką.

  Pozytywne komentarze od fanów:

  • "Justyna zawsze była moją ulubioną wokalistką z Top Girls, a teraz solo robi jeszcze lepszą robotę! Piosenka jest mega, teledysk też!"
  • "To jest to, czego nam trzeba w tej trudnej chwili - pozytywna energia i dobra muzyka. Justyna daje radę!"
  • "Hit na miarę hitu tego roku! Brawo Justyna!"

  "Tańczmy do Rana" to utwór, który nie tylko zachwyca swoją energetyczną muzyką, ale także porusza serca słuchaczy swoją pozytywną atmosferą. Teledysk do piosenki doskonale oddaje jej klimat i zaprasza do wspólnej zabawy.

  Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne dzieła Justyny Lubas i trzymać kciuki za jej dalszy sukces. "Tańczmy do Rana" to niezaprzeczalny dowód na to, że muzyka disco polo wciąż ma swoje miejsce w sercach słuchaczy i może zachwycić nowymi przebojami.

  Jeśli jeszcze nie widzieliście tego fantastycznego teledysku, to gorąco zachęcamy do odwiedzenia kanału Justyny Lubas na YouTube i sprawdzenia tego utworu sami. Niech muzyka towarzyszy nam w tych trudnych chwilach i sprawi, że będziemy tańczyć do rana!

  Reklama

  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!
  2. Diadem z nowym hitem: „Z Tobą” – Romantyczna premiera na Walentynki!
  3. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  4. Roxaok i Damian Gwiazdowski – Nowa para w świecie Disco Polo! Wielka miłość kwitnie!
  5. Odkryj nowe oblicze legendy disco polo! Bobi i jego "Najpiękniejsze oczy" w klubowej wersji!
  6. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  7. Niezwykła premiera w świecie disco polo: Cash - „Z Tobą mam Kosmos”!
  8. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie