Reklama


Reklama

Takiej wersji przeboju disco polo nie słyszeliście! Marcin Miller (Boys) zaskoczył wszystkich! | VIDEO

2019-02-05T18:00:00+01:00 Takiej wersji przeboju disco polo nie słyszeliście! Marcin Miller (Boys) zaskoczył wszystkich! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/takiej-wersji-przeboju-disco-polo-nie-slyszeliscie-marcin-miller-boys-zaskoczyl-wszystkich-video-1549304439.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Marcin Miller
Reklama


Ogólna

Zaskakująca wersja piosenki pt. "Jesteś szalona"! Koniecznie posłuchaj!

Reklama

Grupa Boys to legendarny zespół disco polo, który na zawsze zapisał się w historii tej muzyki. Postać samego Marcina Millera cieszy się ogromną popularnością, a jego kroki śledzi w internecie tysiące osób. Jakiś czas temu postanowił dość mocno zaszaleć z Adamem Sztabą.

Zobacz również: Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!

Z okazji 15-lecia telewizji Polsat lider zespołu Boys zaśpiewał na wielkiej gali swój największy przebój pt. "Jesteś szalona". Specjalnie przygotowana wersja i zaaranżowana na nowo piosenka przez Adama Sztabę zaskakuje.

Klasycznie brzmienie w świecie disco polo to rzadkość, ale jak widać wystarczy pomysł i bardzo dobre umiejętności oraz współpraca Adama Sztaby i Marcina Millera i efekt jest wyjątkowy.

Zobaczcie koniecznie nagranie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  2. Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.
  3. Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.